دانلود مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 27

  • ناشر: مجله آذری
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 27 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 27 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 27

مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 27، به زندگی و آثار هاشم ترلان می‌پردازد.

مجله آذری، فصلنامه‌ای (بین‌المللی) فرهنگی، اجتماعی، ادبی و هنری است، که در سال ۱۳۸۲ توسط پژوهش‌گر زبان ترکی، آذربایجانی، بهزاد بهزادی و نویسنده، ژورنالیست، شاعر و مترجم حسن ریاضی در تهران به زبان‌های ترکی آذربایجانی و فارسی منتشر شده است.

جشن سال‌ نو، جشن بهار، از کهن‌ترین، پویاترین، زیبا‌ترین و مردمی‌ترین جشن‌های بشری است. نوروز جشن تبلور آرزوهای دیرینه‌ی بشری؛ جشن آرزوهای بی‌مرگی و نو ماندگی و شادمانی و رهایی از بلایای طبیعی و اجتماعی است. انسان‌ها تصویر این آرزوها را در چهره‌ی طبیعت باز یافته است. طبیعت هر سال، فرسودگی و پیری را از رخ خویش می‌زداید و با رویش و به شکوفه نشستن رستنی‌ها، جاری شدن رود‌ها، سرسبزی دشت و دمن، انگاری از نو، جوان می‌شود و انسان بهار طبیعت را به تماشا می‌نشیند و خود را با طبیعت هم‌ ذات می‌پندارد.

فهرست مطالب

هاشم طرلان
شعر
اینجه صنعت
دونیا سندن کیملر کیچدی
بیر حکایه و اوخونوشو
گولگو
مقاله
حکایه
ایل دیلی و ادبیاتی

 ۲۲۰ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۴: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانهنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 27

برای دانلود مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 27 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 27