دانلود مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 28

  • ناشر: مجله آذری
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 28 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 28 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 28

مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 28، به معرفی رندگی و آثار ابراهیم دارابی اختصاص یافته است.

مجله آذری، فصلنامه‌ای (بین‌المللی) فرهنگی، اجتماعی، ادبی و هنری است، که در سال ۱۳۸۲ توسط پژوهش‌گر زبان ترکی، آذربایجانی، بهزاد بهزادی و نویسنده، ژورنالیست، شاعر و مترجم حسن ریاضی در تهران به زبان‌های ترکی آذربایجانی و فارسی منتشر شده است.

فرهنگ، مفهومی بس گسترده، عمیق، پر وجه و بغرنج است. چنانچه بسیاری از صاحب نظران سعی کرده‌اند تعریفی   یکدست از این پدیده‌ی اجتماعی ارائه دهند و چند و چونش را مشخص سازند، اما هر کدام از آن‌ها تنها وجهی از وجوه فرهنگ را مد نظر قرار داده و به آن پرداخته‌اند؛ تا آن جا که ما مطلع هستیم هیچ تعریف فراگیری از فرهنگ از سوی هیچ اندیشمندی صورت نگرفته است و این معضل همچنان لاینحل باقی مانده است. شاید هم به خاطر ویژگی خاص و بغرنج فرهنگ است که تعریف جامع و مانع از این پدیده، ناممکن می‌نماید. چرا که فرهنگ‌ها در روند تکاملی خود دست‌خوش تغییرات و دگرگونی‌های فراوانی شده و می‌شوند. افزون بر این، فرهنگ اقوام و ملل جهان از چنان تنوع و گستردگی برخور دارند که در تعریف واحد و آکادمیک نمی‌گنجند.

فهرست مطالب

سر مقاله
آغیرلامالار، آنملار و تورن‌لر
اوزل بولوم: ابراهیم دارابی
اینجه صنعت
گولگو
دونیایا آچیلان پنجره
گوروش‌لر - دوشونجه‌لر
حکایه
بودیار بیزیم دیار
ائل دیل و ادبیاتی
یئنی کتابلار

 ۲۲۵ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۵: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانهنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 28

برای دانلود مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 28 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 28