دانلود مجله راز - شماره 127

  • ناشر: مجله راز
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی مجله راز - شماره 127 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی مجله راز - شماره 127 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی مجله راز - شماره 127

مجله راز - شماره 127 منتشر شد. آخرین روز زندگی، جملات قصار درباره موفقیت، عقل دیگران را تعطیل کنید، از خود گذشتگی برای آرزوها، چرا ما جهان سومی هستیم، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله راز می‌خوانید.

چند روز پیش، قسمت آخر سریالی معروف و با شکوه را تماشا می‌کردم. سریالی که از دیدن هر قسمتش لذت برده بودم و با دیدن هر صحنه‌اش تلفیقی از عشق و هیجان و همچنین عظمت را حس می‌کردم شاهکاری که تاکنون کمتر مشابهش را دیده بودم و احتمالا به این زودی‌ها هم تصویری هم اندازه‌اش نخواهیم دید.

هر فصل سریال ده قسمت بود و هر کدام یک ساعت اما می‌دانستم آنچه ظرف یک ساعت تماشا می‌کنم بیش از دو ماه تعداد کثیری از نیروهای مختلف را به فعالیت وا داشته است. بی‌شک هر صحنه بارها و بارها فیلم‌برداری شده است و اگر نتیجه مطلوب به دست نمی‌آمده، این عمل به دفعات تکرار می‌شده است. گذشته از این، تمرینات فراوانی برای هر یک از این فیلم برداری‌ها انجام شده بود.

در چنین کارهایی، با هر بار تکرار، ناامیدی و خستگی بر وجود تمام عوامل چنگ می‌زند اما آن‌ها به خوبی آموخته‌اند که باید شکست ناپذیر باشند. تکرارهای فراوان بالاخره به بار می‌نشیند و در نهایت، یک مرتبه اجرایی بی‌عیب و نقص و در اوج بالندگی کلید می‌خورد و همین باعث می‌شود چنین شاهکاری شکل بگیرد.

به شاهکارهای دیگر فکر کردم. شاهکارهایی در زمینه هنر، ورزش، ادبیات، علم و دیگر موارد که در ذهنم می‌گنجید. نقطه مشترک تمام آن‌ها تعداد دفعات تکرارها و تمرینات بی‌پایانی بود که برای شکل‌دهی هر یک صورت می‌گرفت. انجام دهندگان خستگی و ناامیدی را نمی‌شناختند. آن‌ها آن قدر تکرار می‌کردند تا بالاخره از کار راضی می‌شدند. بدین ترتیب شاهکار به بار می‌نشست.

با خود فکر کردم در هر زمینه‌ای که تعداد تمرینات و تلاش‌ها از حد توان انسان‌های عادی فراتر برود، شاهکار خلق می‌شود. رمز شاهکار آفرینی تکرار و تمرین به مراتب بیشتر از حد انسان‌های معمولی است؛ کاری سخت اما شدنی.

همرازم، تو یک بار به دنیا می‌آیی و این زندگی را تجربه می‌کنی. پس تلاش کن از این ودیعه بی‌بدیل الهی نهایت استفاده را ببری. زندگی ارزش آن را دارد که به شاهکار تبدیلش کنی. با سعی و تلاش و تکرارهای تمام نشدنی پیش برو و بدون آن که به خستگی و ناامیدی اجازه عرض اندام دهی به مسیرت ادامه بده. به خاطر داشته باش هر چه تعداد دفعات تلاش‌ها و تمرینات بیشتر باشد شاهکاری بزرگ‌تر از زندگی‌ات خواهی ساخت.

 ۶۸ صفحه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

موفقیت کسب و کار
آخرین روز زندگی
جملات قصار درباره موفقیت
عقل دیگران را تعطیل کنید
از خود گذشتگی برای آرزوها
چرا ما جهان سومی هستیم؟
قدرت فکر
چرایی‌ات را کشف کن
دنیای آدرنالین در دستان ارشا اقدسی
چرا عده‌ای کارمند می‌شوند و عده‌ای کار آفرین؟
استراتژی تمایز در کسب و کار
چرا بیشتر ایده‌ها نیمه کاره رها می‌شوند؟
جذب و تحول
راز اول
کافه ثروت
شاهزاده خانم و قورباغه
از دوزخ زندگی‌ات بیرون
سازش
رویایی که رنگ واقعیت می‌گیرد
به رنگ باد
۲۲ ساعت همدلی
ضیافت اتفاقی
همه با هم جذب می‌کنیم

راهنمای دانلود مجله راز - شماره 127

برای دانلود مجله راز - شماره 127 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  مجله راز - شماره 127

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
سعید افشار
۱۳۹۷/۶/۱۲
مثل بقیه شماره‌ها این شماره رو هم تهیه کردم. یکی از مجلاتی که کیفیت خود را حفظ کرده و همواره مطالب و موضوعات جدیدتری رو برای مخاطبانش ارایه میدهد و تمامی انها کاربردی میباشند. از نظر من بهترین و کاربردی‌ترین مجله در ایران در زمینه روانشناسی و موفقیت راز است
Zahra A.m
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
عالی بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)