دانلود کتاب محاکمه

  • از: حسن خادم
  • ناشر: انتشارات تندیس
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب محاکمه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب محاکمه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب محاکمه

کتاب محاکمه نوشته‌ی حسن خادم، داستانی ماوراءاطبیعه است درباره ارتباط بین انسان و جن و ماجراهایی که در این میان برای مردی دست فروش و دوره گرد اهل سامره عراق رخ می‌دهد.

در بخشی از کتاب محاکمه (the trial) می‌خوانیم:

عبدالقادر در حالی که به دنبال آن مرد از راهروها می‌گذشت یک چشمش به دنبال مأموری بود که پیغامش را به او داده بود و چشم دیگرش نیز در جستجوی جاسم به هر سویی می‌گشت اما خبری نبود و او ناامید هرجا مأمور قدم می‌گذاشت به دنبالش می‌رفت. سرانجام در انتهای راهرویی داخل اطاقی شدند. ناگهان چشم عبدالقادر نزدیک میز قاضی سعدون به مرد شاکی افتاد و بلافاصله ضعف و ترس در خونش جاری شد. مرد شاکی با چشمانی که از آن کینه و انتقام می‌بارید او را نگاه می‌کرد. عبدالقادر که آن وضع و حال را دید فکر و خیال گرفتن رضایت از سرش پرید و بلافاصله با اشاره قاضی سعدون در سمت چپ مرد شاکی روی صندلی نشست. لحظاتی بعد به دستور رئیس دادگاه دو مأمور از اطاق دادرسی خارج و فقط یک مأمور مسلح در کنار در دادگاه بی‌حرکت قرار گرفت.

مرد شاکی با قیافه‌ای که از آن کینه و نفرت می‌بارید به رئیس دادگاه چشم دوخته بود اما هرگاه به سوی عبدالقادر نگاه می‌کرد تبسم موذیانه‌ای بر صورتش ظاهر می‌شد. عبدالقادر از نگاه مستقیم به چشمان او پرهیز می‌کرد و تقریباً با ناامیدی به قاضی و در و دیوار دادگاه نگاه می‌کرد. در این میان قاضی سعدون گاهی طوری به عبدالقادر می‌نگریست که گویی از درون متلاطم و نگران او کاملاً با خبر بود. او در سکوت اوراقی را از نظر می‌گذراند و گاهی نیز مرد شاکی را زیر نظر می‌گرفت. اندکی بعد همین که سکوت سنگین شد ناگهان رئیس دادگاه به حرف آمد و گفت:

- قرار ما این بود که شما دو نفر متهم و شاکی جز حرف حق چیزی نگید و من هم به حق حکم کنم. شما هر یک به تنهایی شکایت و دفاع خودتونو کردید اما متأسفانه در سخنان شما نکات مبهم و متضادی دیده شد در حالی که هر دوی شما قسم خورده بودید.

 ۹۲ صفحه، ۶۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6190-00-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب محاکمه

برای دانلود کتاب محاکمه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  محاکمه
Emma Riddel
۱۳۹۷/۹/۱۱
وری گود
Aban Taqavian
۱۳۹۸/۵/۲
اصلا ارزش خوندن نداره.
Reza Sherkat
۱۳۹۸/۲/۳
خوندن کتابهای آقای خادم چیزی نیست جز اتلاف وقت.
من این کتاب و چشمه شیطان رو خوندم و متوجه نشدم چرا کسی که استعداد نویسندگی نداره دست به قلم میبره و وقت این همه آدم رو اینطوری تلف میکنه؟
امیدوارم شما اشتباه منو تکرار نکنید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)