دانلود کتاب صوتی مهری بر پایان تنبلی و اهمال‌کاری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهری بر پایان تنبلی و اهمال‌کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مهری بر پایان تنبلی و اهمال‌کاری

کتاب صوتی مهری بر پایان تنبلی و اهمال‌کاری نوشته‌ی سمیه سادات مهدوی، نکات بسیار کاربردی و عملی برای بهبود مهارت مدیریت زمان در زندگی به شما می‌آموزد تا بتوانید روند اجرای کارهایتان را سامان‌دهی کنید.

مدیریت زمان، مجموعه‌ای از روش‌ها، ترفندها و استراتژی‌هایی است که می‌توانید بیاموزید، تمرین کنید و با اراده و تکرار بر آن‌ها مسلط شوید. امروزه فراگیری مهارت مدیریت زمان، برای هر فرد موفق امری ضروری است. به سختی می‌توانید کسی را پیدا کنید که به آخرین پله‌های نردبان ترقی شغلی خود رسیده باشد، بی‌آنکه بهترین راه‌های استفاده‌ی مؤثر از وقت خود را یاد نگرفته باشد.

برنامه‌‌ریزی و دانستن تکنیک مدیریت زمان یکی از عوامل موفقیت در کسب و کار است که برای دستیابی به آن علاوه بر انجام دادن کارهای مهم در ابتدا و تمرکز به چیزهای دیگری نیز نیاز دارد.

توانایی شما برای مدیریت زمان جزو عوامل اصلی‌ تعیین‌ کننده موفقیت یا شکستتان است. زمان یکی از منابع ضروری و غیر‌قابل‌ جایگزینی برای دستیابی به موفقیت است. زمان ارزشمندترین سرمایه‌ای است که در اختیار دارید. زمان را نمی‌توان پس‌انداز کرد و بازیافتنی هم نیست. تمام کارهایی که انجام می‌دهیم نیازمند زمان است. هر قدر بهتر بتوانیم از زمان استفاده کنیم، کارهای بیشتری را به انجام رسانده، به نتایج ارزشمندتری دست می‌یابیم.

در این کتاب صوتی نکات بسیار کلیدی برای مختومه کردن اهمال‌ کاری و تنبلی بیان شده است. با انجام دادن تمرین‌های کاربردی و بسیار ساده‌ی این کتاب، می‌توانید اهمال‌کاری و تنبلی‌تان را تا بیش از 40 درصد مدیریت کنید و در مدت کوتاهی تغییرات فوق‌العاده‌ای در زندگی‌ خود ببینید.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی مهری بر پایان تنبلی و اهمال‌کاری:

- مهم‌ترین و قدرتمندترین سرمایه ما ذهن ماست.
- بهترین اتفاق، خود شما هستید، پس دنبال هیچ معجزه‌ای نباشید.
- کسانی که از کوتاهی زمان گله دارند، به بدترین شکل ممکن از آن استفاده می‌کنند.
- هر موفقیت بزرگی، نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی است که مورد توجه و ستایش دیگران قرار نمی‌گیرد.

در بخشی از کتاب صوتی مهری بر پایان تنبلی و اهمال‌کاری می‌شنویم:

در اصطلاح مدیریت زمان، وظایفی که زمانی فراتر از حد نیاز به آن‌ها اختصاص یابد؛ مدتی طولانی‌تر از حد نیازشان به درازا خواهند کشید. قانون پارکینسون می‌گوید: مدت زمان انجام هر کاری بسته به زمانی است که برای آن تعیین کرده‌ایم، کِش می‌آید و باید در تنظیم زمان خود این اصل را رعایت کنیم.

برای انجام‌دادن کارها باید مهلت تعیین کنیم. یعنی تا زمانی خاص فرصت داریم تا آن کار را تمام کنیم. در صورتی که برای کارها مهلت انجام‌ دادن در نظر نگیریم، بی‌شک آن کار هیچ‌گاه تمام نمی‌شود.

 ۱ ساعت و ۵۵ دقیقه، ۱۰۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۲ دقیقه
بخش اول
۶۳ دقیقه
بخش دوم
۲۰ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی مهری بر پایان تنبلی و اهمال‌کاری

برای دانلود کتاب صوتی مهری بر پایان تنبلی و اهمال‌کاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مهری بر پایان تنبلی و اهمال‌کاری
Mehdi Saeedfar
۱۳۹۸/۱/۳۰
به نظر بنده مطالب این کتاب در حد مبتدی بود.
رضا محمدی
۱۳۹۷/۱۲/۱۲
با سلام
متاسفانه ضعیف‌ترین کتابی که تو این حوزه خوندم بود
مطالب جمع آوری شده بود
من از خرید کتاب پشیمانم
ابراهیم محمدی
۱۳۹۸/۴/۷
حیف پول، متاسفم از این خرید و همچنین از رونویسی از دیگر کتابها به ویژه از شنبه پیام بهرام پور دوستان خواهشا وقتی نظر میدید به این توجه کنید که یک انسان دیگر به شما اعتماد کرده و بر میبنای اعتماد به و بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)