دانلود نشریه ره‌آورد مدیریت - شماره ۴

  • ناشر: ماهنامه ره آورد مدیریت
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی نشریه ره‌آورد مدیریت - شماره ۴ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی نشریه ره‌آورد مدیریت - شماره ۴ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی نشریه ره‌آورد مدیریت - شماره ۴

در نشریه ره‌آورد مدیریت - شماره ۴ کتاب‌هایی منتخب را چکیده و ترجمه شده است تا دغدغه‌های نداشتن زمان برای مطالعه و مسلط نبودن به زبان انگلیسی برای خواندن منابع روز دنیا را مرتفع کند.

از این‌رو مخاطبان ره‌آورد را طیف وسیعی از مدیران، اصحاب کسب و کار و دغدغه‌مندان حوزه مدیریت در سازمان‌ها و نهادها تشکیل می‌دهند که می‌خواهند با خواندن به‌گزین شده‌ترین مطالب با صرف کم‌ترین زمان روی مرز دانش و بینش عملیاتی حرکت کنند.

در شرایط  متغیر و پرشتاب امروز داشتن آگاهی و آمادگی مهم‌ترین ارکان توسعه و کسب موفقیت هستند. از این‌رو نشریه «ره‌آورد مدیریت» به رصد دائمی منابع کسب‌و‌کار روز دنیا می‌پردازد و کاربردی‌ترین آن‌ها را به‌گزین می‌کند. چرا که پاسخ به پرسش «چه بخوانیم؟» به همان اندازه «چرا بخوانیم؟» حائز اهمیت است.

فهرست مطالب

چکیده کتاب «قبایل» نوشته «ست گادین» همراه با یادداشت اختصاصی نویسنده
چکیده کتاب «فیل در اتاق هیات مدیره» نوشته «آدریان فارنهام» همراه با یادداشت اختصاصی نویسنده و پرسش‌نامه «اندازه‌گیری رهبری مخرب و شناسایی انواع رهبران مخرب در سازمان»
چکیده کتاب «فروشندگان بزرگ چه می‌کنند» نوشته «مایکل بوسورث و بن زولدان»
چکیده کتاب «اقتصاد عضویتی» نوشته «رابی بکستر» همراه با یادداشت اختصاصی نویسنده و پرسش‌نامه «پیش‌شرط‌‌های پیاده‌سازی اقتصاد عضویتی»
چکیده کتاب «فراز و فرود برنامه‌ریزی استراتژیک» نوشته «هنری مینتزبرگ»

 ۹۷ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۵: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانهنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود نشریه ره‌آورد مدیریت - شماره ۴

برای دانلود نشریه ره‌آورد مدیریت - شماره ۴ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  نشریه ره‌آورد مدیریت - شماره ۴
فرشته محبی
۱۳۹۸/۴/۲۶
چقدر خوب که نسخه الکترونیک هم گذاشتین... کلی خوشحال شدم اینجا دیدم.... پیشنهاد میکنم حتما بخونین مباحث از جدید ترین کتاب های خارجی حوزه مدیریت و گاهی هم خودسازی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)