دانلود نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 44

  • ناشر: موسسه مدیریت دانش شباک
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 44 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 44 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 44

نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 44، منتشر شد. اثرات اعتبارات بانک کشاورزی در تغییر کاربری اراضی مزروعی شهرستان همدان و تحلیلی بر مؤلفه‌های ارتقای فرهنگ محیط زیستی، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید.

بشر در شروع قرن بیست و یکم با تحول شگرفی مواجه شد. این تحول محصول تغییر مفهوم ارتباط، اطلاعات و رسانه بوده است. دگرگونی در ارتباط و انتقال اطلاعات، امکانات آموزشی و پژوهشی را در اختیار بخش بسیار بزرگتری از مردم جهان قرار داد. توسعه آموزش، منجر به ظهور مفاهیم جدیدی در رسانه شد و افراد مختلف را قادر ساخت تا به منابع علمی بروز دسترسی پیدا کنند. تغییر فناوری در کنار افزایش دانشجویان و محققین باعث شد تا مقالات علمی زیادی در مجامع علمی، همایش‌ها و نشریات پژوهشی منتشر شود.

نشریه شباک با نگاه به این تغییرات تلاش می‌کند ضمن تولید محتوی در خصوص مدیریت دانش و پژوهش، مقالات منتشر شده در کنفرانس‌ها و همایش‌های معتبر علمی کشور را نمایه‌سازی کرده و در اختیار پژوهشگران و علاقه‌مندان قرار دهد.

نشریه به صورت ماهانه و در چهار جلد با موضوعات: "مطالعات علوم انسانی"، "مطالعات علوم مهندسی"، "مطالعات منابع طبیعی، محیط‌ زیست و کشاورزی و مطالعات" و "هنر و معماری" منتشر می‌شود.

دسته مجله،
 ۸۵ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2476-3667 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

اثرات اعتبارات بانک کشاورزی در تغییر کاربری اراضی مزروعی شهرستان همدان
تحلیلی بر مؤلفه‌های ارتقای فرهنگ محیطزیستی مطالعه موردی: کارکنان مجتمع تولید روی بندرعباس
تجزیه و تحلیل خشکسالی‌ها (اقلیم‌شناسی-هیدرولوژیکی) با بکارگیری روش من کندال در حوضه زاینده رود (مطالعه موردی: ایستگاه ورزنه)
بررسی رابطه بین عوامل سرمایه‌گذاری با عملکرد و بازده سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران
طراحی مجتمع‌های مسکونی با حفاظت از انرژی با رعایت اصول معماری سبز
بهینه‌سازی عملکرد سیستم‌های سبز عمودی (نماهای سبز)
بهبود فرآیند کار در بین کارکنان بانک صادرات با سنجش رابطه آن و نیازهای شغلی کارکنان با توجه به اهداف کلان بانک صادرات (سرپرستی شمال تهران)
اولویت‌بندی توسعه، درجاسازی و جابجایی در بازسازی روستاهای آسیب‌دیده پس از سانحه زلزله (نمونه موردی: روستاهای بازسازی‌شده اردبیل پس از زلزله سال 1375)

راهنمای دانلود نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 44

برای دانلود نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 44 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  نشریه‌ علمی تخصصی شباک - شماره 44