دانلود کتاب نفرین شده - پادشاهی وحشت جلد اول


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نفرین شده - پادشاهی وحشت جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نفرین شده - پادشاهی وحشت جلد اول

کتاب نفرین شده - پادشاهی وحشت جلد اول به قلم سمیه سادات نجاتی سرشت، داستان انتقام وحشتناک شاه از مردان جنگجوی دهکده هالس را روایت می‌کند.

در این داستان کودک شومی متولد می‌شود که مسبب مرگ مادرش است. پادشاهِ یک چشم برای انتقام از این کودک که در دهکده هالس زندگی می‌کند، به این دهکده حمله کرده و تمام مردان را قتل عام می‌کند و در این میان فقط دو نوجوان زنده خواهند ماند.

در بخشی از کتاب نفرین شده می‌خوانیم:

در چند قدمی گودال آتش، دو مرد ایستاده بودند و قربانیان را می‌نگریستند. یکی قد بلند و ورزیده با موهایی بلند و بور و چشمانی تیره و لباس‌های گران قیمت بود. دیگری صورتی آبله‌رو داشت، با موهایی سفید و ریش کوتاه نامنظم. چین‌وچروک‌های صورتش، او را تقریباً هفتادساله نشان می‌داد و رد زخمی قدیمی که گونه‌ی راست او را تا بالای لب شکاف داده بود، چهره هُراک جادوگر را همان‌طور که در ذهن مردم بود، هولناک جلوه می‌داد. او به لباس‌هایش اهمیتی نمی‌داد و شاید اگر زخم صورتش نبود، کسی به مقام و منزلتش پی نمی‌برد.

با وجود تفاوت بسیار زیاد این دو مرد، آنان هر دو به ‌یک اندازه در دل زیردستانشان ترس و وحشت ایجاد می‌کردند. یکی شیطان بود و دیگری ارباب شیطان.

ارباب شیطان... به راستی که این نام برازنده هوتران بود. در تمام دوره حکومتش تا آن روز چیزی جز جنایت انجام نداده بود. او با مکر و حیله به حکومت رسیده بود و با کشتار مخالفان و ایجاد ترس و وحشت در دل دیگران حکمرانی می‌کرد؛ به عبارت ‌دیگر فرمانروایی هوتران بر خون استوار بود و هُراک بهتر از هر شخص دیگری این را می‌دانست؛ شاید چون او خود یکی از دو نفری بود که از علت حقیقی مرگ شاه پیشین خبر داشت و این او بود که مقدمات نایب‌السلطنه شدن هوتران برای ولیعهد خردسال را انجام داده بود. مقداری تملق، با کمی چاشنی ترس و البته مقدار زیادی پول، دقیقاً همان چیزی است که برای گرفتن تأیید وزرا به آن نیاز داشت.

طبیعی است پس از به حکومت رسیدن هوتران، قدرت و اختیارات جادوگر هم به اوج خود رسید. خیلی زود او با تکیه بر خدمات بی‌نظیرش به عالیجناب هوتران، به طور غیررسمی در مقام دوم حکومت قرار گرفت.

 ۱۹۸ صفحه، ۵۸۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 97870-600-978-4-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: سایه شیطان
فصل دوم: طلسم شوم
فصل سوم: آرتیمان
فصل چهارم: مجازات
فصل پنجم: دیده‌بان
فصل ششم: نشانه‌ها
فصل هفتم: جاسوس
فصل هشتم: بازگشت
فصل نهم: هجوم
فصل دهم: گارنیک

راهنمای دانلود کتاب نفرین شده - پادشاهی وحشت جلد اول

برای دانلود کتاب نفرین شده - پادشاهی وحشت جلد اول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نفرین شده - پادشاهی وحشت جلد اول
حسین حسینی
۱۳۹۸/۵/۲۹
کتابی خوب وبیانی ساده وقابل فهم بود ممنون ادامش کی به دستمون میرسد
fatemeh molaiey
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
کتابی با قلمی بسیار قوی که خواننده رو وادار به خواندن میکنه واقعا لذت بردم لطفا جلد بعد رو هم چاپ کنید.
پروانه پورعباسی
۱۳۹۹/۴/۲۵
جلدای بعدیشو از کجا باید گیربیاریم؟
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)