دانلود نمایشنامه تریو بدون هارمونی

  • از: سیاوش پاکراه
  • ناشر: انتشارات سیراف
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی نمایشنامه تریو بدون هارمونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی نمایشنامه تریو بدون هارمونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی نمایشنامه تریو بدون هارمونی

 کتاب تریو بدون هارمونی، از سیاوش پاکراه در قالب نمایشنامه شامل سه نمایشنامه «لامپ»، «روشان»، «تریو بدون هارمونی» در یک مجموعه خواندنی گردآوری شده است. سه نمایشنامه همگی متولد سال‌های هشتاد و نه تا نود و یک‌اند و در بسترهای متفاوتی نگاشته شده‌اند ولی نطفه و دغدغۀ آن‌ها از وادی یکسانی برمی‌خیزد.

 نمایش تریو بدون هارمونی، حاوی ضرب و زور انسان است، برای نهادینه کردن آنچه در منظر خویش ارزش می‌پندارد، زمانی که در تقابل ارزش انسانی دیگر قرار می‌گیرد. حسرتی که از گذشته می‌کشیم و تکراری که در آینده منتظر ما است، تنهایی پرهیاهویی که درون‌مان رشد می‌کند، پس در لحظه‌های این تنهایی گردشی می‌کنیم به محور بازمانده‌های زمین در نمایشنامۀ "لامپ"، یا روشان و سیاوش در نمایشنامۀ "روشان"، و "تریو بدون هارمونی" که این تنهایی در اسمش نیز سرکی کشیده است. هر یک از نمایشنامه‌های فوق تجربۀ اجرای صحنه‌ای موفقی را پشت سر گذارده‌اند، تا امروز بر پیکرۀ سپید کاغذ پیش روی تو خوانندۀ گرامی قرار گیرند.

سیاوش پاکراه نویسنده و کارگردان است. در کتاب (نمایشنامه) تریو بدون هارمونی، به «هملت» شکسپیر اشاره شده است. این نمایش در عین حال که در بخش‌هایی کاملاً رئالیستی اجرا می‌شود اما در بخش‌هایی نیز به سمت فرم و حرکت گرایش دارد. در واقع صحنه‌هایی که اختصاص به فضای پشت صحنه تئاتر دارد به صورت رئالیستی و صحنه‌هایی که مربوط به اجرای نمایش «هملت» است به شکل فرمالیستی و مینیمال اجرا می‌شود.

 ۹۶ صفحه، ۳۲۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-95044-5-9 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود نمایشنامه تریو بدون هارمونی

برای دانلود نمایشنامه تریو بدون هارمونی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  نمایشنامه تریو بدون هارمونی
آفاق میرقاسمی
۱۳۹۷/۱۱/۱۲
لذت بردم
طوبا طوبا
۱۳۹۷/۸/۱
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)