دانلود پادکست چگونه بین کار و زندگی شخصی‌مان تعادل برقرار کنیم؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه بین کار و زندگی شخصی‌مان تعادل برقرار کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه بین کار و زندگی شخصی‌مان تعادل برقرار کنیم؟

پادکست چگونه بین کار و زندگی شخصی‌مان تعادل برقرار کنیم؟ نوشته‌ی مریم قریشی، با ارائه‌ی 12 راهکار آسان به شما کمک می‌کند تا در کنار کار، به تفریح خود نیز توجه داشته باشید. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره‌ی پادکست چگونه بین کار و زندگی شخصی‌مان تعادل برقرار کنیم:

اگر می‌خواهید به شخصی موفق در دنیای تجارت تبدیل شوید، شک نداشته باشید که باید برای آن تلاش بسیاری کنید و میزان کار و فعالیت خود را افزایش دهید. هیچ راه میانبری برای کنار گذاشتن این اصل مهم وجود ندارد! حتی اگر هدف بزرگی دارید و می‌خواهید به جایگاه بالایی برسید یا به شغل علاقه‌مند هستید، نباید از یاد ببرید کار کردن زیاد ممکن است شما را دل‌زده کند و از ادامه‌ی مسیر بازدارد. بنابراین شما باید بیاموزید که میان تفریح و کار توازن برقرار کنید و پادکست جذاب و شنیدنی چگونه بین کار و زندگی شخصی‌مان تعادل برقرار کنیم؟ به شما کمک می‌کند تا در این مسیر با موفقیت گام بردارید.

مریم قریشی تمام تلاش خود را می‌کند تا با زبان و ادبیات ساده 12 راهکار برای ایجاد تعادل در زندگی‌تان مطرح کند که با موفقیت از عهده‌ی این کار برمی‌آید.

پادکست چگونه بین کار و زندگی شخصی‌مان تعادل برقرار کنیم مناسب چه کسانی است؟

اگر خود را غرق کار کرده‌اید و احساس می‌کنید نیاز به راهنمایی دارید، این پادکست برای شما گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود.

در بخشی از پادکست چگونه بین کار و زندگی شخصی‌مان تعادل برقرار کنیم می‌شنویم:

معنی «تعادل» را درک کنید

صاف بایستید و پاهایتان را به عرض شانه باز کنید. حالا کمی به‌طرف راست بدنتان خم شوید. هنوز ایستاده‌اید؟ فکر می‌کنم این‌طور باشد! درست است که تعادلتان را از دست نداده‌اید، اما وزنی که روی پای راستتان است به‌طور کاملاً محسوسی بیشتر است. این مثال به شما نشان می‌دهد که «متعادل بودن» همیشه به معنی «برابر بودن» نیست. گاهی اوقات بر اساس چیزی که در لحظه در جریان است وزن کار یا وزن زندگی شخصی‌تان از دیگری بیشتر می‌شود و خب… اوضاع روبراه است.

ترس را رها کنید

برای برقرار کردن تعادل بین کار و زندگی اول باید از بند این ترس رها شوید که اگر کار نکنید شرکتتان شکست می‌خورد. وقتی کارهای یک روز را انجام داده‌اید دیگر کافی است، رهایش کنید، استراحت کنید و فردا باز هم به تلاشتان ادامه دهید. زمین به آسمان نمی‌رسد اگر چند مورد از فهرست کارهایی که باید انجام می‌دادید تیک نخورد.

 ۱۳ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
چگونه بین کار و زندگی شخصی‌مان تعادل برقرار کنیم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه بین کار و زندگی شخصی‌مان تعادل برقرار کنیم؟

برای دانلود پادکست چگونه بین کار و زندگی شخصی‌مان تعادل برقرار کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه بین کار و زندگی شخصی‌مان تعادل برقرار کنیم؟