دانلود پادکست چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم؟

«تمرکز کردن» می‌تواند کلید موفقیت شما در هر زمینه‌ای باشد و بهار خرم در پادکست چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم؟ تلاش می‌کند تا با ارائه‌ی توصیه‌های کارآمد، شما را در این مسیر یاری نماید. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره‌ی پادکست چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم:

در فرهنگ دنیای مدرن یک روز معمولی پر از دغدغه و حواشی اجتناب‌ناپذیر است و انسان امروزی بیشتر از نسل‌های قبل در معرض افسردگی، استرس و اضطراب قرار دارد. افراد در جامعه نقش‌های مختلفی دارند و به دنبال این هستند که میان آن‌ها تعادلی برقرار کنند و در تمامی‌شان موفق باشند. به عنوان مثال می‌پرسند: چگونه کسب و کارم را رونق دهم و زندگی شخصی خوبی هم داشته باشم؟ چطور می‌توانم کارمندی نمونه باشم و با فرزندانم وقت بیشتری بگذرانم؟ آیا می‌توانم با این همه مشغله کاری به همسر خود توجه کافی داشته باشم؟

پاسخ این سوالات کوتاه و ساده است: هیچ‌وقت در این زمینه‌ها موفق نمی‌شوید! مگر این ضرب‌المثل را نشنیده‌اید که می‌گوید «با یک دست نمی‌شود دو تا هندوانه برداشت»؟

اما نگران نباشید پادکست چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم؟ به شما کمک می‌کند تا مسیر و هدف خود را مشخص کنید و با معطوف کردن تمرکز و توجه به خواسته‌تان برسید. بهار خرم قلم جذاب و روانی دارد و بدون زیاده‌گویی به سراغ اصل موضوع می‌رود و شما از این مخمصه نجات می‌دهد.

پادکست چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم مناسب چه کسانی است:

اگر برای افزایش تمرکز نیاز به راهنمایی دارید، این پادکست برای شما گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود.

در پادکست چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم می‌شنویم:

این که بدانید دقیقا چه چیزی برای شما بیشترین اهمیت را دارد و چگونه می‌خواهید به طور مستمر برای آن وقت بگذارید امری بسیار مهم است. به عنوان مثال، یک فرد موفق، تقریبا هر روز یک بازه زمانی میان کارهایش را بدون ایجاد هیچ مزاحمت و وقفه‌ای برای بازی کردن با فرزندش خالی می‌کند. یکی از این افراد موفق در این رابطه توضیحات بیشتری ارائه می‌دهد:

دیروز این زمان را برای رنگ آمیزی اختصاص دادیم و امروز زمانمان، به بازی با هواپیمای دخترم در رختخوابش گذشت. البته وقتی که در حال رنگ آمیزی هستیم مدام گوشی موبایلم را چک نمی‌کنم و یا وقتی که هنگام خواندن داستان برایش هستم به چیز دیگری فکر نمی‌کنم. همین لحظات ساده من را متعهد کرده اند تا مادری سرزنده و در عین حال حاضر در زندگی دخترم باشم و به دخترم نشان می‌دهند که او اولویت اول من در زندگی می‌باشد.

 ۱۰ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم؟

برای دانلود پادکست چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم؟

نظرات پادکست چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم؟

حسین کاکاخانی
۱۴۰۰/۱/۱۴
عالیه عالی، پیشنهاد میشه
Shahla Mazloumi
۱۴۰۰/۱/۱۱
بسیارکاربردی و خوب بود
امیر محبی
۱۳۹۹/۱۱/۲۵
صدایی رسا و زیبا.
مشاهد همه نظرات (۳)