معرفی و دانلود پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟

عکس جلد پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟

پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟ با ارائه‌ی روش‌ها و قوانینی ساده و کاربردی به شما می‌آموزد تا بیشتر مطالعه کنید. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

موضوع پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم چیست؟

این مقاله 10 روش در اختیار شما قرار می‌دهد و راهنمایی‌تان می‌کند تا کتاب‌های بیشتری را مطالعه نمایید. نگران نباشید راهکارهای کتاب صوتی چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم بسیار ساده‌تر از چیزی است که تصور می‌کنید و از میان آن‌ها می‌توان به مواردی مانند نوشتن عناوین کتاب‌های خوانده شده، استفاده کردن از فرمت‌های مختلف، کاهش دادن زمانی که تلویزیون تماشا می‌کنید و... اشاره کرد.

پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید کتاب خواندن را آغاز کنید یا تمایل دارید آثار بیشتری را مطالعه کنید، کتاب حاضر بهترین گزینه برای شما به شمار می‌آید.

در بخشی از پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم می‌شنویم:

این روزها برنامه‌های فوق‌العاده بسیاری در تلویزیون پخش می‌شود اما فقط هشت هزار و هشتصد و شصت سال در یک سال وجود دارد. اگر خواب، خانواده، غذا خوردن، رانندگی و نقل و انتقلات را هم از آن کم کنیم فقط این سوال باقی می‌ماند: ایا واقعاً می‌خواهم آن سریال جدید را تماشا کنم؟ اگر با این اوصاف جوابتان باز هم مثبت باشد،قضاوتی نمی‌کنیم اما ارزش زمان فراتر از تصور شماست. همزمان نمی‌توانید مطالعه کنید و تلویزیون را تماشا کنید، پس کدام را انتخاب می‌کنید؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۵ دقیقه
چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابپادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟
نویسنده
مترجممریم قریشی
گویندهمحسن پاک پناه
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۵ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۶۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابپادکست‌های روانشناسی و موفقیت

نظرات پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟

Mehdi Kanani
۱۴۰۰/۱/۱۵
زیاد خوشم نیومد ولی تجربه خوبی برام بود
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟

برای دریافت پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.