دانلود پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟

پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟ با ارائه‌ی روش‌ها و قوانینی ساده و کاربردی به شما می‌آموزد تا بیشتر مطالعه کنید. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

موضوع پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم چیست؟

این مقاله 10 روش در اختیار شما قرار می‌دهد و راهنمایی‌تان می‌کند تا کتاب‌های بیشتری را مطالعه نمایید. نگران نباشید راهکارهای کتاب صوتی چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم بسیار ساده‌تر از چیزی است که تصور می‌کنید و از میان آن‌ها می‌توان به مواردی مانند نوشتن عناوین کتاب‌های خوانده شده، استفاده کردن از فرمت‌های مختلف، کاهش دادن زمانی که تلویزیون تماشا می‌کنید و... اشاره کرد.

پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید کتاب خواندن را آغاز کنید یا تمایل دارید آثار بیشتری را مطالعه کنید، کتاب حاضر بهترین گزینه برای شما به شمار می‌آید.

در بخشی از پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم می‌شنویم:

این روزها برنامه‌های فوق‌العاده بسیاری در تلویزیون پخش می‌شود اما فقط هشت هزار و هشتصد و شصت سال در یک سال وجود دارد. اگر خواب، خانواده، غذا خوردن، رانندگی و نقل و انتقلات را هم از آن کم کنیم فقط این سوال باقی می‌ماند: ایا واقعاً می‌خواهم آن سریال جدید را تماشا کنم؟ اگر با این اوصاف جوابتان باز هم مثبت باشد،قضاوتی نمی‌کنیم اما ارزش زمان فراتر از تصور شماست. همزمان نمی‌توانید مطالعه کنید و تلویزیون را تماشا کنید، پس کدام را انتخاب می‌کنید؟

 ۱۵ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟

برای دانلود پادکست چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم؟

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.