دانلود کتاب آب‌درمانی: ۸ قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آب‌درمانی: ۸ قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آب‌درمانی: ۸ قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی

کتاب آب‌درمانی‬: ۸ قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی نوشته جین اسکرینورز و ترجمه صهبا یقین برای همه‌ی کسانی که به سلامتی خود علاقه دارند، مفید است. هدف این کتاب این است که شما را با آب و انرژی‌های ناشی از آن آشنا سازد و سوال‌های شما را در زمینه‌های مختلف پاسخ بدهد.

چقدر آب بنوشید تا سالم بمانید؟ چه رژیم‌های غذایی داشته باشید که حاوی آب بوده و سالم باشند؟ آب‌درمانی چیست و چه روش‌هایی دارد؟ ورزش‌هایی که در آب انجام می‌دهید چه کمکی به سلامتی‌تان می‌کند؟ آیا از آب می‌توان برای درمان مفصل‌ها، بیماری فشارخون، آرامش اعصاب، زیباسازی پوست، رژیم صحیح برای توازن وزن، سلامت قلب، کلیه‌ها، کبد و دستگاه تنفس بهره برد؟ و سؤال‌های دیگری که ممکن است به آن‌ها فکر نکرده باشید یا تا به حال حتی به ذهن‌تان هم خطور نکرده باشد ولی، پاسخ همه‌ی این سؤال‌ها را در کتاب آب‌درمانی می‌یابید.

وقتی کتاب آب‌درمانی‬: ۸ قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی (ajane Scrivner's water detox: total health and beauty in 8 easy steps) را بخوانید، متوجه خواهید شد که روش سم زدایی با آب بدن‌تان را به هر آنچه که نیازمند است، آن هم نیازهای حقیقی و واقعی، می‌رساند. شما در این کتاب با برنامه‌های صحیح و دستورالعمل‌های مناسبی برای نوشیدن میزان صحیح آب، استحمام کردن و ورزش‌هایی که در آب صورت می‌گیرد آشنا می‌شوید و همه‌ی این فراگیری و کاربرد برنامه در طی ۱۸ روز صورت می‌گیرد و بعد از طی دوره فوایدی را به دست می‌آورید که خودتان آن را احساس کرده و حاضر می‌شوید دستورالعمل‌ها را چند روز دیگر و حتی تا پایان عمر دنبال کنید. این برای ما یک جمله‌ی عادی است: «خواستن، توانستن است».

شاید شما جزء کسانی هستید که می‌خواهید یک منظره‌ی آب‌نما بسازید یا باغ و ویلایی دارید که می‌خواهید آن را با آب تزیین کنید، اما نمی‌دانید از چه آبی استفاده کنید تا اثر روانی بهتری روی شما بگذارد و به شما انرژی بدهد؟ شاید، دلتان بخواهد برای افزایش سلامت، تندرستی و توانگری خود با طب سنتی چینی و روش‌های فونگ شای آشنا شوید! شاید، علاقه‌مند به شناخت حیوان‌ها، گل‌ها و درمان‌هایی باشید که همه به سلامتی‌تان کمک می‌کند و شما از آن بی‌خبر بوده‌اید. جین اسکرینورز (Jane Scrivner) در کتاب آب‌درمانی‬: ۸ قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی همه این موارد را توضیح داده است.

 ۱۹۳ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-7108-62-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۵۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: آب برای حیات
فصل دوم: برنامه‌ی ۱۸ روزه‌ی تغذیه با آب
فصل سوم: آب درمانی (هیدروتراپی)
فصل چهارم: دریا درمانی (تالاسوتراپی)
فصل پنجم: ورزش‌های آبی
فصل ششم: شبنم جوانی و زیبایی
فصل هفتم: آب‌های شفابخش
فصل هشتم: با جریان آب همراه شوید

راهنمای دانلود کتاب آب‌درمانی: ۸ قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی

برای دانلود کتاب آب‌درمانی: ۸ قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آب‌درمانی: ۸ قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی
کوثر زمانی
۱۳۹۸/۸/۳۰
خیلی کلیات رو توضیح داده میتونست واضحتر و بهتر باشه
امنه عابدینی
۱۳۹۸/۵/۱۸
کتاب خوبی هست اما دقیقا به نحوه و چگونگی اب اشاره نکرده و فقط گفته روزانه دو لیتر اب بخورید اما چگونه؟ زمان اب خوردن مناسب چه وقت‌هایی هست؟
روح الله قاجاریان
۱۳۹۶/۱۲/۱۶
بسیار عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)