دانلود کتاب آرامش ذهن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آرامش ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آرامش ذهن

کتاب آرامش ذهن نوشته‌ی اعظم صادقیان با معرفی قوانین الهی که بر همه زمان‌ها، مکان‌ها و انسان‌ها حاکم است و ارائه تمرین‌هایی ساده و کلیدی به ذهن شما برنامه می‌دهد تا از آشفتگی به آرامش، موفقیت و شادی برسد.

درباره‌ی کتاب آرامش ذهن:

از قدیم گفته‌اند هرچه بکارید همان را درو می‌کنید یا سال‌ها خواندید دنیا مزرعه آخرت است؛ اما انسان حقیقی کسی است که بهترین‌ها را می‌کارد و هیچ برداشت نمی‌کند. او با تمرین و تکرار، تلاش در جهت آرامش ذهن خود را شروع می‌کند و می‌پذیرد که اگر هدف خود را کسب لیاقت برای جذب نعمت‌های بیکران و زیبای الهی قرار داده است، ابتدا باید ذهن خود را با آموختن قوانین الهی در مکتب زندگی و سپس مکتب کمال، آرام کند؛ چون با آرام ‌شدن و سکوت به همه‌‌چیز می‌رسید.

این انسان بهترین‌هایش را به دنیا می‌بخشد بی‌آنکه توقع بازگشت چیزی را داشته باشد. او قبل از سرایندگی، سازش را کوک می‌کند و به بهترین وجه می‌سراید؛ نه برای آنکه دیگران تشویقش کنند، بلکه می‌خواند تا آوازش به گوش تمامی پویندگان مسیر موفقیت و شادمانی و عشق و خوشبختی برسد.

او هنرمندی است که نقش می‌آفریند؛ چون به عنوان قائم‌مقام الهی خداوند این موهبت را در ذهن زیبا و خلاق انسان که خودش او را سرآمد موجودات قرار داده، تعبیه کرده است تا زندگی خود را به زیباترین شکل امکان خلق کند و با کسب این هنر، قلبش را تطهیر کند و ذهن و قلبش را باهم هماهنگ کند و با قلبی پاک و ذهنی آرام خودش را به حقیقت، نیکی و تقدس نزدیک‌تر کند. بیایید با تلاش و قدرت انتخابتان، بذرهای سالم را انتخاب کنید و بکارید بدون اینکه به فکر زمان برداشت آن باشید؛ آنگاه زندگی به اوج ثمربخشی خود خواهد رسید.

تقدیر قابل تغییر است و شما محکوم به سرنوشت نیستید. در طول تاریخ و عصر حاضر میلیون‌ها انسان اثبات کردند که می‌شود با تدبیر، سرنوشت را تغییر داد. آن‌ها به درک چرایی زندگی رسیدند و کشف کردند که چگونه باید به به آرزوهایشان برسند. خداوند، انسان را اشرف مخلوقات و قائم مقام الهی خود قرار داد تا زندگی خود را به زیباترین شکل ممکن خلق کند.

کتاب آرامش ذهن براساس سال‌ها تدریس، تحقیق و تجربه‌ی اعظم صادقیان روی افراد بسیاری و پس از حاصل شدن نتایج درخشان در تغییر کیفیت زندگی و دستیابی به آرزوها و آرامش به زبانی کاربردی و ساده تدوین شده است. کافی است که باور کنید، بخواهید و حرکت کنید تا با کارهای کوچک اما پیوسته برای رسیدن به خواسته‌هایتان تلاش و رشد کنید.

کتاب آرامش ذهن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اطلاعات ارائه شده در این اثر دانش پایه‌ای است و باید توسط هر کسی که علاقه‌مند به دستیابی به موفقیت و بهبود در زندگی است، یاد گرفته شود. این کتاب به شما کمک می‌کند تا از نیروهای الهی استفاده کنید و زندگی‌تان را سرشار از معنویت، سلامتی، آرامش، ثروت و سعادت کنید.

جملات برگزیده کتاب آرامش ذهن:

- ضمیر خودآگاه، همان نفس انسان و ذهن قضاوت‌گر ماست.
- آرزویی برآورده می‌شود که مثل یک راز مقدس درون وجود انسان حفظ شود.
- برای تغییر اندیشه‌ها، آشنایی با ذهن انسان و شیوه کار آن ضروری است.
- اولین قدم برای تغییر این است که اندیشه‌ی خطرناک «می‌دانم» را کنار بگذاریم.
- موفقیت هر فرد از ذهن خودش شروع می‌شود. با مقصر‌کردن دیگران چیزی حل نمی‌شود.

در بخشی از کتاب آرامش ذهن می‌خوانیم:

حسابی به سر و وضع خودتان برسید تا ناخودآگاه شما برای شما شخصیت بسازد. شما به صورت ارادی (خودآگاه) به خود احترام می‌گذارید و ناخودآگاه فرمان را گرفته و شخصیت محترمی برای شما می‌آفریند. اگر نمی‌توانید هر روز استحمام کنید، حتما لباس تمیز و اتو‌شده بپوشید. هر روز لباس عوض کنید و به خودتان بها بدهید تا همه برای شما ارزش قائل باشند. کسی که خودش برای خودش ارزش قائل نباشد، دیگران هم هیچ اهمیتی به او نمی‌دهند. این جملات را هرگز به زبان نیاورید: «همه دزد هستند، همه حقه‌باز هستند، کسی به فکر کسی نیست، دوست خوب وجود ندارد و.. »؛ ضمیر ناخودآگاه این حرف‌ها را باور کرده و دنیای شما همان‌گونه خواهد شد.

اندیشیدن دشوارترین کار بشری است و به همین علت همه از تفکر (تفکر درست و سازنده و نه افکار مالیخولیایی و توهم) فراری هستند. عالم اکبر، ضمیر ناخودآگاه انسان‌هاست. اغلب انسان‌ها از این بخش الهی وجود خود غافل‌اند و عمرشان را با بدبختی، فقر و بیماری به سر می‌رسانند؛ در‌حالی‌که خداوند بارها وعده داده اگر قانون مرا مراعات کنید، اطاعت کنید و صبر و تحمل داشته باشید به همه‌ چیز می‌رسید و خداوند هرگز خلف وعده نمی‌کند.

 ۲۶۴ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6974-11-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۹۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: آرامش ذهن
فصل دوم: سازگان روانی عزت نفس
فصل سوم: تصویرسازی و اراده
فصل چهارم: تمرکز و مراقبه
فصل پنجم: باورسازی
فصل ششم: احساسات
حرف آخر
قدردانی و سپاس

راهنمای دانلود کتاب آرامش ذهن

برای دانلود کتاب آرامش ذهن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آرامش ذهن

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Roya Ro
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
ب نظر خوب میاد همه احتیاج دارن ب ذهن ارام. ب ارامش درون
pedram pedram
۱۳۹۹/۱۱/۱۵
در کلیات مطالب ارائه شده خوب ولی نقصی که در همه فصول دیده می‌شد اینکه نگارنده بیشتر تمام معطوفات ذهنیش مربوط به برگزاری جلسات عمومی و کلاس‌های تدریس سان بوه که باعث نوعی نگاه جذب هنرجو در ذهن خواننده نموده است امیدواریم در چاپ‌های بعدی این نقص برطرف گردد. باسپاس
پری سیفی
۱۳۹۹/۱۱/۱۵
این کتاب فوق العاده بود، فهم جملاتش خیلی راحته من که خیلی چیزا ازش یاد گرفتم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)