دانلود کتاب آزمایشگاه رفتار حرکتی و روانشناختی (آشنایی با ابزار و آزمون‌ها)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آزمایشگاه رفتار حرکتی و روانشناختی (آشنایی با ابزار و آزمون‌ها) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آزمایشگاه رفتار حرکتی و روانشناختی (آشنایی با ابزار و آزمون‌ها)

زهرا سلمان، مجید عرب و فائزه مرادی در کتاب آزمایشگاه رفتار حرکتی و روانشناختی (آشنایی با ابزار و آزمون‌ها)، ابزار، تجهیزات آزمایشگاهی و آزمون‌های روانشناختی که در رفتار حرکتی انسان استفاده می‌شوند را معرفی کرده‌اند.

از رشته‌های مهم علوم انسانی می‌توان رفتار حرکتی و روانشناختی را نام برد. از گذشته تاکنون برای دست پیدا کردن به نتایجی که در بهبود کیفیت زندگی انسان‌ها موثر باشد، تحقیقات متعددی صورت گرفته است. نکته مهمی که اهمیت زیادی دارد، دست یافتن به نتایج دقیق و کمی‌سازی داده‌های تحقیقی است. برای دستیابی به این هدف می‌توان از ابزار آزمایشگاهی و همچنین آزمون‌های پرسشنامه‌ای استفاده نمود. کتاب حاضر در بخش اول آن به معرفی ابزار آزمایشگاهی پرداخته و بخش دوم آن شامل آزمون‌های پرسشنامه‌ای مهم در زمینه روانشناختی انسان است. امید است کتاب آزمایشگاه رفتار حرکتی و روانشناختی (آشنایی با ابزار و آزمون‌ها)، در جهت ارتقا سطح عملی در این زمینه، کمک‌کننده و راه‌گشای پژوهش‌های آتی باشد.

در بخشی از کتاب آزمایشگاه رفتار حرکتی و روانشناختی (آشنایی با ابزار و آزمون‌ها) می‌خوانیم:

دستگاه بازخورد زیستی و زمان واکنش کامپیوتری

این دستگاه شامل مجموعه‌ای سخت افزاری و نرم افزاری کاربردی برای کابرد بازخورد زیستی و زمان واکنش در ورزش می‌باشد. دستگاه بازخورد زیستی با هشت ورودی آنالوگ با دقت بسیار بالا و به صورت مستقل از کامپیوتر یا تحت کنترل کامپوتر، می‌تواند همزمان سیگنال‌های آنالوگ بیولوژیکی الکترومیوگراف، الکتروکاردیوگراف، سنسور شتاب سنج سه محوره، سنسور مقاومت الکتریکی پوست، سنسور دمای پوستو سنسور ضربان قلب را دریافت کرده و بر روی کارت حافظه ذخیره نماید. کاربرد این دستگاه کمک به ورزشکار برای شناخت عملکرد سیستم فیزیولوژیک بدن و کنترل پارامترهای فیزیولوژیکی و روانی است.

ویژگی‌های دستگاه شامل موارد زیر است: 1- ازمون‌های زمان واکنش کامپیوتر به دو روش دیداری و شنیداری و قابل انجام به دو روش دینامیک و تعمیر دینامیک قابل اجرای می‌باشد. 2- استفاده از سنسور شتاب سنج برای تشخیص جهت حرکت و قابل نصب بر روی هر اندام 3- آزمون‌های دیداری دینامیک قابل انتخاب در این ابزار وجود دارد. 4- نرم افزار پیشرفته با قابلیت طراحی انواع مختلفی از آزمون‌های 5- دارای ورودی‌های آنالوگ با دقت بسیار بالا و به صورت مستقل از کامپیوتر 6-در صورت ارتباط با کامپوتر، اطلاعات به دو شکل آنلاین و نمودار لحظه به لحظه بر روی نمایشگر نشان داده می‌شود. امکان کالیبراسیون سنسورها، ذخیره مشخصات و اطلاعات آزمودنیها و مقایسه نتایج هر فرد با رکوردهای قبلی خود و رکورد سایر افراد وجود دارد.

 ۱۷۹ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6467-30-6 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آزمایشگاه رفتار حرکتی و روانشناختی (آشنایی با ابزار و آزمون‌ها)

برای دانلود کتاب آزمایشگاه رفتار حرکتی و روانشناختی (آشنایی با ابزار و آزمون‌ها) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آزمایشگاه رفتار حرکتی و روانشناختی (آشنایی با ابزار و آزمون‌ها)