دانلود کتاب آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی

  • از: مهدی بنیادی
  • ناشر: انتشارات عمیدی
  • ۱۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی

کتاب آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی نوشتۀ مهدی بنیادی، ابتدا 1000 واژه اولیه زبان را آموزش می‌دهد. البته شما این هزار واژه را حفظ نمی‌کنید بلکه به جای حفظ واژگان شما یک داستان فارسی خاص را می‌خوانید و آن را به خاطر می‌سپارید و در واقع واژگان انگلیسی تجزیه شده و به کلمات فارسی و یا گاها خود انگلیسی در این داستان ربط داده شده‌اند.

این داستان دارای فرمت خاصی می‌باشد که باعث می‌شود ذهن شما به صورت اتوماتیک تلفظ واژگان را با مفهوم واژگان و هر دو آن‌ها را با کلمات شکل دهنده به جمله و داستان از هم تشخیص دهد. فقط نکته مهم این است که واژگان به کلیدهای (قسمت‌های) مختلف تجزیه شده‌اند و شما نباید به هیچ عنوان بعد از هر کلید مکث کنید. علاوه بر همه این‌ها مفهوم واژگان نیز که بر بدنه این داستان نهاده شده‌اند با کمک خود داستان به سادگی توسط خواننده درک می‌شوند. وجود این داستان دلیل اصلی یادگیری سریع انگلیسی توسط کتاب آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی (Basic English) است، چون شما را قادر خواهد ساخت در مدت بسیار کمی تعداد زیادی واژه یاد بگیرید.

در بخش پایانی کتاب کلیات گرامر به زبان ساده و بدون فرمول (این تاکتیک آموزش گرامر چیزی کاملا متفاوت با چیزی است که شما از دوران مدرسه و یا دانشگاه به یاد می‌آورید) و با مثال‌های فارسی که درحدود فقط 6 صفحه استاندارد می‌باشد توضیح داده‌ شده و شما بقیه گرامر را به صورت طبیعی از متون دریافت خواهید کرد.

 ۲۱۲ صفحه، ۸۵۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7902-57-8 

چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی

برای دانلود کتاب آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش زبان انگلیسی به سبک بنیادی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
امیر غلامنژاد
۱۳۹۷/۶/۱۷
اقای بنیادی عزیز
خیلی با خودم کلنجار رفتم که این پیام رو بگذارم یا نه
به نظر میرسه زحمت زیادی برای این کتاب کشیدید
اما متاسفانه همیشه زحمت زیاد باعث نمیشه نتیجه‌ی بدست اومده کاربردی برای عموم کتاب بیشتر...
علی صادقی
۱۳۹۷/۶/۱۲
به نظر من این روش آموزش گیج کنندس به نظرم زبان اموز باید با زبان زندگی کنه تا فراموشش نشه (با خوندن روزنامه‌های انگلیسی یا دیدن فیلم) اگه زبان آموزانو مثل نحوه آموزش زبان مادری بهشون آموزش بدیم بهتره.
این نظر منه قصد جسارت به گردآورنده کتابو نداشتم.
امین امینی
۱۳۹۷/۵/۲۶
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)