دانلود کتاب آموزش عکاسی فوق پیشرفته Raw - جلد 3

  • از: سید میثم موسوی
  • ۶۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش عکاسی فوق پیشرفته Raw - جلد 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آموزش عکاسی فوق پیشرفته Raw - جلد 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش عکاسی فوق پیشرفته Raw - جلد 3

کار با فرمت RAW در عکاسی دیجیتال، دیر یا زود برای تمام کسانی که به طور جدی به این مقوله می اندیشند، لازم و ضروری است. شاید بتوان روند کاری RAW را معادل فرآیندهایی دانست که عکاسان در گذشته (و حال) در تاریکخانه انجام می‌دادند: آنها هیچ گاه سرنوشت فیلمهای خود را به دیگران نمی‌سپردند بلکه خود بر تمام مراحل ظهور مسلط بوده و آنرا طبق میل خود انجام می‌دادند.
مصمم هستیم در سلسله مقالاتی، به موضوع روند کاری پردازش عکسهای دیجیتال در فرمت RAW بپردازیم. اگر دوربینتان قادر به ذخیره عکس با این فرمت می‌باشد و تاکنون به آن توجه نداشته اید، مطمئنا با خواندن این سری مقالات خود را ملزم به تغییر روش کاری خود خواهید دید. اگر قبلا با این روش عکسهای دیجیتال خود را پردازش می‌کردید، بازهم احتمالا مطالب جدیدی در این سری مقالات خواهید آموخت که کار با فایلهای RAW را برای شما جذابتر و بهتر خواهد کرد. و اگر دوربینتان امکان خروجی RAW را ندارد، ممکن است با خواندن این سری مقالات به فکر تهیه دوربین جدیدی بیافتید!

طبق نظر نویسنده پیشنهاد می کنیم قبل از خواندن این کتاب شماره های قبلی را بخوانید.

 ۳۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

عنوان
هیستوگرام
مدیریت و توصیف رنگ
دامنه رنگ
فایل تصویری و فرمت های رایج
عکاسی RAW
نکاتی چند در زمینه عکاسی دیجیتال

راهنمای دانلود کتاب آموزش عکاسی فوق پیشرفته Raw - جلد 3

برای دانلود کتاب آموزش عکاسی فوق پیشرفته Raw - جلد 3 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش عکاسی فوق پیشرفته Raw - جلد 3
امیرحسین حسین زاده
۱۳۹۶/۷/۳
فوق العاده سطح توضیحات در این نسخه بالاتر رفته تا جایی که بعضی جاها نیاز بود برای درک بهتر اون موضوع رو گوگل کنم تا کامل متوجه بشم چی میگه. در کل خوب بود شاید یکم باید روان تر توضیح داده میشد.
sima moradi
۱۳۹۶/۴/۳
فقط من دوست داشتم برخی از قسمتهارو هایلایت کنم که متاسفانه این ویژگی در این اپ نیست
ابراهیم یوسفی
۱۳۹۵/۲/۲۹
کتاب خوبی بود ممنون از تلاش مفید شما
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)