دانلود کتاب آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۶

  • از: فردوس رسولی
  • ۳۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۶ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۶ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۶

کتاب آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۶ نوشته‌ی فردوس رسولی به آموزش گام به گام و مصور نرم افزار Microsoft Word 2016 با بیانی ساده و به دور از پیچیدگی و ابهام برای علاقمندان می‌پردازد.

مایکروسافت ورد یا MS-WORD (اغلب به نام Word شناخته می‌شود) برنامه پردازش متن گرافیکی است که کاربران با استفاده از آن تایپ می‌کنند. این برنامه توسط شرکت کامپیوتری مایکروسافت ساخته شده و هدف آن این است که کاربران بتوانند اسناد‌شان را تایپ و ذخیره کنند.

مایکروسافت ورد، برنامه آموزشی مهمی است که می‌توان با استفاده از آن، پرونده‌های خام را به اطلاعات معنی‌دار پردازش کرد. علاوه بر این، معلمان و دانش آموزان می‌توانند از مایکروسافت ورد برای ایجاد شیوه‌های ابتکاری جدید یادگیری و تدریس بهره بگیرند.

آموزش مایکروسافت ورد به شما امکان می‌دهد تا از آن برای موارد: ایجاد و ویرایش اسناد شخصی و تجاری مانند نامه‌ها، گزارش‌ها، فاکتورها، ایمیل‌ها و کتاب‌ها، طراحی اسناد مختلف مانند رزومه یا کارت دعوت، ذخیره و استفاده مجدد از محتوای آماده شده و عناصر فرمت مانند صفحات جلویی و ستون‌های فرعی، ایجاد نامه‌ها و سربرگ‌ها برای اهداف شخصی و تجاری و ایجاد اسناد کسب و کار دارای گرافیک‌های مختلف از جمله تصاویر، قرار دادن تصاویر در اسناد، کدهای ویژه، صفحات وب، نمودارها و جداول، نمایش مترادف کلمات و خواندن متن استفاده کنید.

مطالب این کتاب با ویژگی آموزش گام‌به‌گام، مصور و بیانی بدور از پیچیدگی و ابهام برای دانش‌آموزان و سایر علاقمندان عزیز تالیف شده است. در ضمن تعاریف مطرح شده در این کتاب به صورت ساده و کلی بیان شده و از بیان تعاریف دانشگاهی به دلیل دشوار شدن درک تعاریف خودداری شده است.

 ۱۴۰ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۶

برای دانلود کتاب آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۶ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۶

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
هادی قنبری
۱۳۹۷/۱۰/۲۸
خیلی خوب و کاربردی بود ممنون
amin amin
۱۳۹۷/۷/۲۰
خیلی خوب و عالی هستش ممنون
محمد فرهادی
۱۳۹۹/۱۰/۱۹
دستتون درد نکنه عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)