دانلود کتاب آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۹

  • از: فردوس رسولی
  • ۱۰۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۹ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۹ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۹

کتاب آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۹ نوشته‌ی فردوس رسولی در ادامه‌ی کتاب قبلی (آموزش مایکروسافت ورد 2016) تالیف گردیده و نسخه جدید برنامه Word را مورد بحث و آموزش قرار می‌دهد.

مایکروسافت ورد یا MS-WORD (اغلب به نام Word شناخته می‌شود) برنامه پردازش متن گرافیکی است که کاربران با استفاده از آن تایپ می‌کنند. این برنامه توسط شرکت کامپیوتری مایکروسافت ساخته شده و هدف آن این است که کاربران بتوانند اسناد‌شان را تایپ و ذخیره‌سازی کنند.

مایکروسافت ورد، برنامه آموزشی مهمی است که می‌توان با استفاده از آن، پرونده‌های خام را به اطلاعات معنی‌دار پردازش کرد. علاوه بر این، معلمان و دانش آموزان هم می‌توانند از آن برای ایجاد شیوه‌های ابتکاری جدید یادگیری و تدریس بهره بگیرند.

آموزش مایکروسافت ورد به شما امکان می‌دهد تا از آن برای موارد: ایجاد و ویرایش اسناد شخصی و تجاری مانند نامه‌ها، گزارش‌ها، فاکتورها، ایمیل‌ها و کتاب‌ها، طراحی اسناد مختلف مانند رزومه یا کارت دعوت، ذخیره و استفاده مجدد از محتوای آماده شده و عناصر فرمت مانند صفحات جلویی و ستون‌های فرعی، ایجاد نامه‌ها و سربرگ‌ها برای اهداف شخصی و تجاری و ایجاد اسناد کسب و کار دارای گرافیک‌های مختلف از جمله تصاویر، قرار دادن تصاویر در اسناد، کدهای ویژه، صفحات وب، نمودارها و جداول، نمایش مترادف کلمات و خواندن متن استفاده کنید.

مطالب این کتاب با ویژگی آموزش گام‌به‌گام، مصور و بیانی بدور از پیچیدگی و ابهام برای دانش‌آموزان و سایر علاقمندان عزیز تالیف شده است. در ضمن تعاریف مطرح شده در این کتاب به صورت ساده و کلی بیان شده و از بیان تعاریف دانشگاهی به دلیل دشوار شدن درک تعاریف خودداری شده است.

 ۱۴۵ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۹

برای دانلود کتاب آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۹ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش مایکروسافت ورد ۲۰۱۹
دلارام راد
۱۳۹۷/۷/۵
خدارفتگانتو بیامرزه. عجب کتابی هس خیلییییییی ممنون
Abolfazl Momeni
۱۳۹۷/۷/۱۳
عالی
کاربر SA
۱۳۹۷/۷/۱۳
خیلی خوبه، 🙏🏻
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۲)