دانلود کتاب آموزش مقدماتی سینما - جلد اول

  • از: مسعود جواهری
  • ۹۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش مقدماتی سینما - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آموزش مقدماتی سینما - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش مقدماتی سینما - جلد اول

سینما یک زبان است و مثل همه زبان‌های دیگر، گرامر و قواعد خود را دارد. برای درک درست فیلم‌ها و شناخت دقیق و علمی سینما باید به زبان سینما مسلط بود. تنها در صورت تسلط به این زبان است که می‌توان اجزاء تشکیل دهنده یک اثر سینمایی را شناخت و با آن ارتباط  درستی برقرار کرد.

هدف این کتاب آموزشی این است که شما به کمک آن با اصول و قواعد اولیه سینما و گرامر آن آشنا شوید به گونه‌ای که درک مقدماتی از این رشته‌ی هیجان‌انگیز داشته باشید.

امیدوارم این کتاب یک شروع برای شما باشد تا به هدف های بزرگتان برسید.

 ۱۰۰ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
فیلم مستند، فیلم داستانی
داستان فیلم، فیلمنامه
تولید فیلم
زمان در سینما
مکان در سینما
اجزای اصلی فیلم
ساختار دراماتیک
شخصیت های محوری
حرکت در سینما
صدا در سینما

راهنمای دانلود کتاب آموزش مقدماتی سینما - جلد اول

برای دانلود کتاب آموزش مقدماتی سینما - جلد اول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش مقدماتی سینما - جلد اول

نظرات کتاب آموزش مقدماتی سینما - جلد اول

Baqer Adeli
۱۳۹۶/۱۲/۱۴
در کل اپلکیشن خوبی است. اما از آنجاییکه قابلیت پرداخت خارج از ایران ندارد هم برای خوانندگان محدودیت استفاده دارد و هم برای تهیه کنندگان محدودیت بازار و درامد. در بین کتابهای رایگان کتابهای تاپ خیلی کم دیده می‌شود. بیشتر آن‌ها را در هر سایت کتابخواتی می‌شود پیدا کرد. اگر امکان دارد رابگان‌های‌تان را کمی پربارتر کنید و چاره‌ای هم برای پرداخت از خارج پیدا کنید. به هر حال تا این حد هم شایسته سپاس است. خسته نباشید
Rohollah Saeedy
۱۳۹۷/۹/۲۹
من یه دوره مقدماتی آموزش کارگردانی رفتم و تمام این موضوعات در اون دوره پرداخته شده بود ولی این کتاب چند نکته بیشتر داشت مثل صدا و دوبله فیلم‌های قدیمی و...
واقعا خوشم اومد
رامین کیفرخی
۱۳۹۹/۱/۱۶
ایول دادا عالی خیلی از چیزای بازیگری رو نمیدونستم که کامل یاد گرفتم از فیلنامه گرفته تا... دمت گرم مشتی سلطان بامرام خراب کتاب نوشتنت شدیم. بوس بوس فعلا
مشاهد همه نظرات (۱۱۵)