دانلود کتاب آموزش گام به گام ساخت هاست محلی تا انتقال سایت به هاست

  • از: محمدرضا سرفراز
  • ۱۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش گام به گام ساخت هاست محلی تا انتقال سایت به هاست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آموزش گام به گام ساخت هاست محلی تا انتقال سایت به هاست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش گام به گام ساخت هاست محلی تا انتقال سایت به هاست

حتما میدانید برای اینکه وب سایت خودتان را بر روی اینترنت منتشر کنید نیاز به میزبان یا به عبارتی نیاز به هاست دارید! خب حالا این هاست یعنی چی؟

هاست به معنای مقدار فضایی از اینترنت است که شرکت های هاستینگ به شما در قبال هزینه ای اندک ارائه میدهند و شما میتوانید فایل های سایت خود را در ان آپلود کنید. خب یکی از مهمترین این فایل ها   نرم افزار سیستم مدریت محتوا یا به عبارت ساده تر بخوام بگم همون سایت ساز شماست. این نرم افزار تحت وب پس از نصب به شما این اجازه را میدهد که به راحتی در عرض یکی دو ساعت سایت خود را بسازید خب پس از نصب شما برای ساخت حتما باید به اینترنت متصل باشید در غیر این صورت نمیتوانید سایت خود را بسازید حالا در این جا دو مشکل پیش روی ماست یک اگر سرعت اینترنت ما پایین باشد ساخت سایت یک امر خسته کننده میشود و دوم هزینه ای است که شما برای متصل بودن به اینترنت بپردازید در این جا تنها این است که شما باید سایت خود را در یک هاست محلی یا به عبارتی یک لوکال هاست (local host) نصب کنید سپس آنرا را به هاست اصلی منتقل کنید احتمال دارد در این جا دو سوال برای شما پیش بیاید یک این که چگونه میتوان یک لوکال هاست را ایجاد کرد و دو اینکه چگونه میتوان این سایت را که در لوکال هاست طراحی شده را به هاست اصلی منتقل کرد؟شما پس از خواندن این کتاب به  هر دو سوال به راحتی پاسخ میدهید.

 ۵۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
نرم افزار xampp و wamp server
دانلود نرم افزار xampp
نصب نرم افزار xampp
فعال کردن نرم افزار xampp
قرار دادن فایل های سایت در xampp
دانلود نرم افزار wamp server
نصب نرم افزار wamp server
فعال کردن نرم افزار wamp server
قرار دادن فایل های سایت در wamp server
جمع آوری فایل های سایت در قالب یک فایل ZIP
Export کردن دیتابیس از لوکال هاست    
Import کردن فایل دیتابیس در دیتابیس هاست
آپلود کردن فایل ZIP در روت اصلی هاست
ویرایش فایل configuration.php
آموزش خرید هاست و دامنه

راهنمای دانلود کتاب آموزش گام به گام ساخت هاست محلی تا انتقال سایت به هاست

برای دانلود کتاب آموزش گام به گام ساخت هاست محلی تا انتقال سایت به هاست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش گام به گام ساخت هاست محلی تا انتقال سایت به هاست
امیر ا
۱۳۹۵/۶/۱۵
آقا الان قصد شما از این کتاب دقیقا چی بود دقت کنید اخر کار فایل zip رو آپلود کردین و دیتابیس خودتون رو ساختین و این کار نیازی به ساختن xampp و اونیکی نداشت که من این کتاب رو خریدم به هوای اینکه دیگه بیشتر...
maryam kamali
۱۳۹۵/۱/۲
مهم تریم مسیله که تو این اموز ش گام ب گام شما نیست.....
maryam kamali
۱۳۹۵/۱/۲
الان به محض نصب xamp قسمتMy sqlapachyو غیره غیر فعاله حالا تا این‌ها فعال نشن با چی باید بریم به لوکال هاست؟؟؟؟؟غیر
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)