دانلود کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول

کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول نوشته‌ی محمدمهدی رئیسی، 40 درس به شما ارائه می‌دهد و در هر درس موضوع خاصی را در نظر می‌گیرد و لغات اسپانیایی سطح مبتدی مربوط به آن را برایتان توضیح می‌دهد. نویسنده تلاش کرده است تا تمامی لغات و نکات ضروری را در این کتاب شرح دهد.

زبان اسپانیایی که از خانواده‌ی زبان‌های رومی است، در زمره‌ی پرگویش‌ترین زبان‌های زنده‌ی دنیا قرار دارد. اسپانیایی، زبان مادری 425 میلیون نفر در سطح جهان است و یکی از زبان‌های رسمی ایالات متحده‌ی آمریکا به شمار می‌آید. این زبان در کشور آمریکا جایگاه ویژه‌ای دارد؛ چرا که نزدیک به 42 میلیون اسپانیایی زبان در آن زندگی می‌کند. با این اوصاف می‌توان چنین برداشت کرد که زبان اسپانیایی یکی از زبان‌های مهم است و یادگیری آن، اقدامی مهم جهت رشد فردی و شغلی محسوب می‌شود.

به هنگام یادگیری زبان، حفظ لغات جدید یکی از مشکلات بزرگ زبان‌آموزان است و بسیاری تلاش می‌کنند با ارائه‌ی روش‌های جدید این بخش از زبان را برای خود آسان‌تر کنند. کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول نیز بر همین موضوع تمرکز دارد و شما را به درک بهتری نسبت به واژگان زبان اسپانیایی می‌رساند.

 ۲۸۲ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-813654-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول

برای دانلود کتاب آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش گام به گام لغات اسپانیایی - جلد اول