دانلود کتاب آموزش گرامر جامع کتب آموزشگاهی

  • از: مهدی محرمی
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش گرامر جامع کتب آموزشگاهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش گرامر جامع کتب آموزشگاهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش گرامر جامع کتب آموزشگاهی

در کتاب آموزش گرامر جامع کتب آموزشگاهی اثر مهدی محرمی، سعی شده تا با زبانی ساده تمام گرامر‌ها و ساختار‌های موجود در کتاب‌های امریکن فایل، تاپ ناچ، انگلیش ریزالت و یا هر محموعه دیگری بیان شود و دانش آموزان به راحتی بتوانند با کمک این کتاب به مرور آموخته‌های خود بپردازند تا یادگیری پویاتری داشته باشند.

دانش آموزان سال‌های زیادی به یادگیری زبان انگلیسی می‌پردازند و این یادگیری تا حدی مفید و سودمند است که به تمرین آموخته‌های خود بپردازند. اما خاصیت زبان دوم فرّار بودن آن است، به طور خاص بخش گرامر. در کتاب آموزش گرامر جامع کتب آموزشگاهی، سعی شده تا هر آنچه دانش‌آموزان در کلاس‌های زبان در گرامر می‌آموزند برای مرور و یادآوری گردآوری کنیم. تا دانش آموزان همیشه منبعی برای گرامری که در کتاب‌های زبان موجود در بازار یادگرفتند داشته باشند.

 ۱۴۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آموزش گرامر جامع کتب آموزشگاهی

برای دانلود کتاب آموزش گرامر جامع کتب آموزشگاهی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش گرامر جامع کتب آموزشگاهی
بهنام حسین زاده
۱۳۹۴/۱۱/۱۱
It is excellent but expensive😤😤😤😤
nadiya roodaki
۱۳۹۹/۴/۳۱
این کتاب واقعاکامل وجامع است عالیعهه مرسییی
Mehdi Nikpour
۱۳۹۹/۱/۱
در کل کتاب خوبیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)