دانلود کتاب آموزش MCSA windows server 2012

  • از: فرشید باباجانی
  • ۳۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش MCSA windows server 2012 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آموزش MCSA windows server 2012 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش MCSA windows server 2012

کتاب آموزش MCSA windows server 2012 نوشته فرشید باباجانی برای مدیران شبکه در حوزه مدیریت سیستم عامل مناسب است.

وینذوز سرور ۲۰۱۲ (Windows Server 2012) یک سیستم‌عامل از خانواده مایکروسافت ویندوز و از گروه ویندوز سرور تولید شده توسط شرکت مایکروسافت است. مهمترین ویژگی این نسخه نسبت به نسخه‌های قبلی رابط کاربری جدید مترو است.

با ارائه win8, Server 2012 و نگاه ویژه مایکروسافت در این نسل از سیستم عامل‌هایش به تکنولوژی‌های نوینی همچون Virtualization و Cloud، نیاز مبرم به متخصصین مسلط و آشنا به تکنولوژی‌های موجود در این سیستم عامل‌ها هر روز بیشتر خواهد شد و برای همگام شدن و عقب نماندن از گردونه رقابت در دنیای IT، متخصصینی که در این زمینه فعالیت می‌کنند یا قصد ورود به این حوزه را دارند می‌بایست بی‌درنگ دانش مورد نیاز را کسب نموده و سطح علمی و توان اجرایی خود را ارتقاء بخشند.

شرکت مایکروسافت دو مدرک جدید به نام‌های MCSE 2012 (Microsoft Certified Solutions Expert), MCSA 2012 (Microsoft Certified Solutions Associate) طراحی و ارائه نموده است تا مبین سطح علمی و توان فنی متخصصین IT به منظور طراحی، پیکربندی، مدیریت و پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری مبتنی بر Win8, Server 2012 باشد. برای بدست آوردن مدرک MCSA 2012، داوطلب می‌بایست در سه آزمون Installing and Configuring Windows Server 2012 70-410 و Administering Windows Server 2012 70-412 و Configuring Advanced Windows Server 2012 Services موفقیت کسب نماید.

این مدرک برای افرادی مناسب است که در یکی از پست‌های مدیریت سیستم‌ها، مدیریت شبکه، مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی، تحلیلگر عملکردهای شبکه، تکنیسین شبکه و متخصص بخش پشتیبانی مشغول به کار هستند.

 ۳۷۳ صفحه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب آموزش MCSA windows server 2012

برای دانلود کتاب آموزش MCSA windows server 2012 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش MCSA windows server 2012

نظرات کتاب آموزش MCSA windows server 2012

مهدی سلیمانی
۱۳۹۷/۹/۹
ممنون از شما و همچنین کتابراه
کمتر کسی پیدا میشه تو این دوره به فکر پیشرفت علمی دیگران باشه تا منافع خودش
واقعا از هردو عزیزان ممنونم
هم اقای باباجانی و هم کتابراه عزیز
Hamed Khadem
۱۳۹۷/۳/۱۷
عالی بود ممنون از شما که کتاب مفید برای فناوری اطلاعات می‌ذارین
احسان مهاجر
۱۳۹۹/۸/۱۹
فوق العاده عالی بود، با سپاس از نویسنده محترم.
مشاهد همه نظرات (۸)