دانلود کتاب آموزش exchange server 2016

  • از: فرشید باباجانی
  • ۱۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش exchange server 2016 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آموزش exchange server 2016 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش exchange server 2016

کتاب exchange server 2016 نوشته فرشید باباجانی، درباره یکی از پرکاربرترین سرور‌ها و سرویس‌های مایکروسافت است که در شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچک در حال استفاده می‌باشد.

Microsoft Exchange Server امکان ارسال، دریافت و مدیریت Email، تماس‌ها، تقویم را فراهم می‌کند و می‌توان از ابزارهایی مانند Microsoft Office Live Communications Server برای پیام رساندن فوری از آن استفاده کرد، از جمله کاربردهای فراوان Exchange Server قابلیت راه‌اندازی Public Folder به منظور به اشتراک‌گذاری ایمیل‌های دریافت و ارسال شده توسط کابران است.

این کتاب بیشتر بر روی ویندوز سرور 2016 و دو نرم‌افزار 2016 Exchange و Skype For 2015 business تمرکز دارد. ویندوز سرور 2016 که قبلاً بانام vNext شناخته می‌شد محصولی متفاوت از مایکروسافت است.

 ۲۵۸ صفحه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب آموزش exchange server 2016

برای دانلود کتاب آموزش exchange server 2016 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش exchange server 2016

نظرات کتاب آموزش exchange server 2016

Mehdi Keshavarzian
۱۳۹۷/۱۱/۲۱
من هنوز کامل این کتاب رو نخوندم ولی تا اونجایی که خوندم مطالب مفیدی نصیبم شده
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۸/۲۴
توضیح نرم افزار اسکایپ و نر م افزارهای کاربریدی است. کتاب خوبی است.
Reza Adel
۱۳۹۷/۲/۲۹
واقعا عالی است
تشکر از فرشید باباجانی
مشاهد همه نظرات (۴)