دانلود کتاب آموزش kerio controll and connect

  • از: فرشید باباجانی
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش kerio controll and connect و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آموزش kerio controll and connect و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش kerio controll and connect

کتاب kerio controll and connect نوشته فرشید باباجانی یکی از ساده‌ترین و در عین حال قدرتمندترین راه حل‌های امنیتی حفاظت از شبکه در برابر ویروس‌ها، کرم‌ها و دیگر نرم افزارها و فعالیت‌های مخرب است.

کریو، یک شرکت در حوزهٔ فناوری اطلاعات است که در سال ۱۹۹۷ در شهر سن خوزه آمریکا تأسیس شد و مدیران آن Mirek KrenAlan, Hughes Scott, Schreiman هستند.

کریو که قبلاً با نام KERIOWINROUTE و بیشتر با نام WINROUTE شناخته می‌شد، توسط شرکت Kerio TECHNOLOGIES توسعه پیدا کرده است. این نرم فزار از مجموعهٔ FireWall,VPN Anti Virus, Internet Management, Monitoring, Web Filtering و... تشکیل شده است.

این نرم افزار با دارا بودن بهترین طراحی شبکه، سازمان یا شرکت و یا اداره شما را از هجوم تهدیدات فلج کننده حفاظت می‌کند. Kerio Control به صورت اتوماتیک لایه‌های امنیتی را پیدا می‌کند و مانع از این می‌شود که تهدیدات شبکه اعمال شوند تا زمانی که مدیر شبکه انعطاف‌پذیری‌های مورد نظرش را با استفاده از Policy Tools ها نسبت به کاربران اعمال کند، کنترل مدیرت پهنای باند، مانیتورینگ دقیق شبکه و اتصالات برای دسکتاپ ها، دستگاه‌های موبایل و سایت‌های مختلف. Kerio Control یک امنیت شبکه قوی و هوش پایدار با امنیت بهتر و بالاتر از همه یک مدیریت ساده را فراهم می‌کند.

نرم افزار Kerio Control یک راه حل کامل برای تأمین امنیت و مدیریت دسترسی به اینترنت برای تمامی شبکه‌ها به هر اندازه است. برای سازمان‌های کوچک و متوسط توصیه می‌شود، در مقابل حملات بیرونی و ویروس‌ها یک دفاع مستحکم و کم نظیر دارد، می‌تواند دسترسی به محتوای مطالب سایت‌های اینترنتی را محدود و یا مانع شود.

هستهٔ مرکزی کریو، لینوکس است و برای سازمان‌های کوچک و متوسط طراحی شده است.

تولیدات شرکت کریو عبارت‌اند از:

۱- Samepage یک سایت Cloud که برای اشتراک‌گذاری اطلاعات کاربران ایجاد شده است.
۲- Kerio Connect: برای ایجاد ایمیل سرور در شبکه کاربرد دارد و در این کتاب بررسی خواهد شد.
۳- Kerio Control: نرم‌افزار فایروال کریو که برای ویندوز، لینوکس و مک طراحی شده است.
۴- Kerio Operator نرم‌افزاری برای سیستم تلفنی است.

در کتاب پیش‌رو، تمام نیازهای کاربر را به‌منظور راه‌اندازی سرور کریو، قدم به قدم به شکل کاملاً تصویری آموزش داده شده است.

 ۱۴۱ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب آموزش kerio controll and connect

برای دانلود کتاب آموزش kerio controll and connect و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش kerio controll and connect
adel rad
۱۳۹۹/۸/۱۰
عالی بود دست شما درد نکنه
ارش مبرهن ملکی
۱۳۹۷/۶/۱۵
خیلی خوب بود مرسی
محمد شرینی
۱۳۹۶/۱۲/۱۴
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)