دانلود کتاب آوازهای زیرزمین

  • از: سید ابراهیم نبوی
  • ۳۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آوازهای زیرزمین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آوازهای زیرزمین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آوازهای زیرزمین

آوازهای زیرزمین کتابی است که به بررسی تاریخچه‌ی پر فراز و نشیب موسیقی راک ایرانی در پنجاه سال گذشته می‌پردازد. اطلاعات پراکنده و محدودی درباره موسیقی راک دهه چهل و پنجاه ایران و حتی موسیقی زیرزمینی سال‌های اخیر در دست است. تقریبا جز چند مقاله اینترنتی، یک فیلم به نام اسکورپیو و چندین مصاحبه با افراد مختلف، هیچ متن منظم و روشنی در مورد تاریخ موسیقی راک ایران وجود ندارد. البته کمبود اطلاعات مدون در مورد باقی سبک‌های موسیقی در ایران نیز وجود دارد که یکی از دلایل آن فشارهای دولتی بر خود حوزه موسیقی است. این کتاب با داستان ورود موسیقی راک در ایران شروع می‌شود و تاریخچه و بستر اجتماعی این سبک موسیقی را بازگو می‌کند. ابراهیم نبوی در این کتاب با قلم منحصر به فرد خود از تاثیرات فرهنگی موسیقی راک، نقش رسانه‌ها در ترویج این سبک موسیقی و ارتباط بین تولیدکنندگان و مخاطبان می‌گوید. آوازهای زیرزمین با اینکه ممکن است در قالب آشنای کتاب‌های تحقیقاتی از این دست نگنجد، اما تصویری روشن از اتفاقات و ارتباطات دنیای موسیقی در ایران را برای خواننده ترسیم می‌کند.

 ۷۱۳ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 9781909641020 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب آوازهای زیرزمین

برای دانلود کتاب آوازهای زیرزمین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آوازهای زیرزمین

نظرات کتاب آوازهای زیرزمین

علی قطبی
۱۳۹۵/۷/۹
واقعا بکارم نیومد. من یک موزیسین هستم. پس به دنبال کتابهای علمی و عملی موسیقی ام. نه به دنبال یه رمان بی‌سر و ته. حداقل رمان هم مینویسین یه موضع جذاب و هیجان انگیز پیدا کنید.
محمد نبی زاده اردکانی
۱۳۹۴/۱۰/۳۰
یک کتاب عالی در زمینه‌ی موسیقی کتاب بازم بذارین لطفا کتاب صد سال تنهایی مارکز رو هم بذارید
Erfan Nemati
۱۳۹۸/۱۲/۱۷
واقعا مرسی برای همچین کتابی. به امید اینکه به خوانندگان این گونه سبک‌ها بیشتر توجه بشه.
مشاهد همه نظرات (۶)