دانلود کتاب اثربخشی سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اثربخشی سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اثربخشی سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری

در کتاب اثربخشی سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری، تالیف مهدی ایرانی، به بررسی عواملی پرداخته شده که می‌توانند هماهنگی و اثربخشی سیستم اطلاعات حسابداری را ارتقا بخشند.

امروزه مدیران جهت تصمیم‌گیری مناسب و حرکت به سوی اهداف سازمانی خود، به اطلاعات مربوط، به موقع و قابل اتکا نیازمندند.

در میان انواع اطلاعات، اطلاعات مالی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بنابراین اهمیت وجود یک سیستم اطلاعات حسابداری کارا و اثربخش بر کسی پوشیده نیست. تحقیقات پیشین نشان می‌دهد شرکت‌ها به دنبال راه‌هایی برای افزایش کارایی و اثربخشی سیستم اطلاعات حسابداری خود هستند.

شرایط رقابتی حاکم بر بازارهای تجاری و پیشرفت فناوری که دسترسی آسان به بازارهای گوناگون را امکان پذیر کرده، موجب شده است که بر اهمیت اطلاعات و سیستم‌های اطلاعاتی افزوده شود. در شرایط رقابتی استفاده از اطلاعات، به ویژه اطلاعات مالی بسیار حائز اهمیت است؛ به نحوی که در اختیار داشتن اطلاعات دقیق و به هنگام برای هر شرکت، مزیت رقابتی ایجاد می‌کند. 

در کتاب اثربخشی سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری (Effectivenss of Accounting Information Systmtems) می‌خوانیم که پیشرفت و ظهور فناوری‌های جدید، ظرفیت سیستم‌های اطلاعاتی را ارتقا می‌بخشد. از طرف دیگر تغییر شرایط رقابت در بازار، نیازهای اطلاعاتی جدیدی را به وجود می‌آورد. هماهنگی ظرفیت‌های سیستم‌های اطلاعاتی و نیازهای اطلاعاتی استفاده کنندگان، موضوع مهمی است که تاثیر قابل توجهی بر اثربخشی سیستم اطلاعاتی و عملکرد سازمان دارد.

امروزه مدیران جهت تصمیم‌گیری مناسب و حرکت به سوی اهداف سازمانی خود، به اطلاعات مربوط به موقع و قابل اتکا نیازمندند. در میان انواع اطلاعات، اطلاعات مالی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بنابراین اهمیت وجود یک سیستم اطلاعات حسابداری کارا و اثربخش بر کسی پوشیده نیست. سیستم اطلاعات حسابداری یکی از مهم‌ترین سیستم‌های اطلاعاتی هر سازمانی است که با گذشت زمان و تغییر شرایط بر اهمیت آن افزوده می‌شود. 

مطالعات پیشین نشان می‌دهد که شرکت‌ها به دنبال راه‌هایی برای افزایش کارایی و اثربخشی سیستم اطلاعات حسابداری خود هستند. با وجود این، عواملی که بر ایجاد این هماهنگی تاثیرگذارند، آنچنان که باید شناخته نشده‌اند.

 ۱۰۸ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8794-93-6 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۹۲۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۸۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: مبانی سیستم‌های اطلاعاتی
فصل دوم: امنیت اطلاعات
فصل سوم: نگاهی نو به پژوهش‌های انجام شده
فصل چهارم: بررسی پژوهشی در زمینه سیستم اطلاعات حسابداری
منابع فارسی
منابع لاتین

راهنمای دانلود کتاب اثربخشی سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری

برای دانلود کتاب اثربخشی سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اثربخشی سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری
milad f.
۱۳۹۷/۸/۲۷
عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)