دانلود کتاب اختلاف و اشتراک


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اختلاف و اشتراک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اختلاف و اشتراک

امیرعباس تقی پور در کتاب اختلاف و اشتراک، به ارائه‌ی پرسش و پاسخ‌های معصومه ابتکار در رابطه با گروه‌بندی‌های شورای شهر سوم تهران، دغدغه‌های او در مورد شرایط سیاسی کشور، مشکلات حضور زنان در دستگاه‌های دولتی و... می‌پردازد.

درباره‌ی کتاب اختلاف و اشتراک:

معصومه ابتکار در سال 1339 متولد شده و عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس و دارای دکتری ایمونولوژی است. او یکی از اعضای شورای شهر تهران، اولین زنی است که در دولت‌های هفتم و هشتم معاون رئیس جمهور وقت و رئیس نهاد حفاظت از محیط زیست بود. او از فرصت به رخ کشیدن توانایی زنان در بخش‌های مهم کشور برخوردار شد.

اگرچه او سال‌ها مدافع حضور زنان در عرصه‌های اجتماعی و مدیریتی رده بالای نظام بوده است اما حرکت رئیس جمهور احمدی نژاد را در معرفی سه زن برای کسب رأی اعتماد به مجلس شورای اسلامی و پوشیدن ردای وزارت، سیاسی دانسته و می‌گوید: «متأسفانه فضای سیاسی آنقدر مبهم و غبارآلود بود که این اقدام را تحت‌الشعاع قرار داد».

کتاب اختلاف و اشتراک برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن این کتاب به دوستداران علوم سیاسی توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب اختلاف و اشتراک می‌خوانیم:

همکاری با یک رسانه یا اداره آن چطور تجربه‌ای است؟

دشواری برای مطبوعات زیاد است، به ویژه مطبوعات مستقل. همیشه هم همینطور بوده، خاض این شرایط هم نیست اما در شرایط فعلی یک مقدار بدتر است. همیشه یک نشریه مستقل دغدغه منابع مالی را دراد و در کشور ما هم متأسفانه تیراژ مطبوعات خیلی بالا نیست. حمایت‌هایی که باید از نشریات مستقل بشود، خیلی اوقات صورت نمی‌گیرد.

 ۲۸ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6628-09-7 

چاپ ۱۳۹۲: ۱۱۲۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۷۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اختلاف و اشتراک

برای دانلود کتاب اختلاف و اشتراک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اختلاف و اشتراک

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.