دانلود کتاب اردشیر زاهدی: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک

  • ناشر: انتشارات مرکز بررسی اسناد تاریخی
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اردشیر زاهدی: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اردشیر زاهدی: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اردشیر زاهدی: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک

ماهیت هیج نظامی را نمیتوان جدای از ماهیت و عملکرد کارگزاران آن نظام مورد بررسی دقیق و همه جانبه قرار داد و چه بهتر آنکه این شناخت از لابلای اسناد و مدارک متعلق به همان نظام حاصل آید.

(این کتاب نسخه قدیمی بوده و با همکاری ناشر به صورت اسکن شده آماده سازی شده است. لطفا جهت صحت نمایش در نسخه اندروید قبل از خرید نسخه نمونه را دریافت نمایید.)

مرکز بررسی اسناد تاریخی وزارت اطلاعات در پی انتشار سلسله کتابهایی تحت عنوان یاران امام به روایت اسناد ساواک و همچنین برخی کتب تاریخی دیگر اینک در صدد برآمده است اسناد مربوط به رجال عصر پهلوی را که در تحکیم حاکمیت دست نشانده و جائرانه آن رژیم نقش مؤثر و کلیدی داشته اند تحت عنوان رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک منتشر نماید.

شخصیت مورد بحث این کتاب اردشیر زادهدی فرزند فضلالله زاهدی یکی از حلقه های زنجیره تباهی و فساد دوران حکومت محمدرضا پهلوی می باشد که انتظار میرود انتشار آن گوشه هایی از زوایای تاریک و پنهان این دوران را روشن نماید.

این کتاب که در واقع از میان انبوه اسناد مربوط به اردشیر زاهدی در پرونده های گوناگون انفرادی و موضوعی ساواک، مشتی است از خروار، با مقدمه ای موجز و تعدادی سندهائی که به کار گرفته است کوشیده تا شمه و نمایی از چهره و شخصیت سیاسی ـ اجتماعی اردشیر زاهدی را ارایه کند. در مقدمه ابتدا مختصری چگونگی ورود استعمارگران انگلیس از زمان صفویه و قاجاریه و سپس عصر پهلوی جذب عناصر خود فروخته به آنان را بازگو کرده و سپس به موضوعات مختلفی همچون زندگینامه سپهبد فضل الله زاهدی، دوران کودکی و تحصیلات اردشیر زاهدی، مسوولیتها و سمتهای سیاسی و اجتماعی، اخلاق و منش رفتاری، وضعیت مالی و اقتصادی و سرانجام حیات سیاسی وی پرداخته است.

 ۳۱۲ صفحه، ۲۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-6844-21-9 

چاپ ۱۳۷۸، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اردشیر زاهدی: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک

برای دانلود کتاب اردشیر زاهدی: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اردشیر زاهدی: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک

نظرات کتاب اردشیر زاهدی: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک

مسعود افشار
۱۳۹۴/۱۰/۲۱
سپاس از زحمات مجموعه کارکنان کتابراه امیدوارم این حرکت شما در جامعه کم مطالعه ایران تاثیر گذار باشد.
مشاهد همه نظرات (۱)