دانلود کتاب از تو نشانی می‌رسد


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب از تو نشانی می‌رسد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب از تو نشانی می‌رسد

در کتاب از تو نشانی می‌رسد، تالیف زهرا تیموری نژاد قادیکلایی، داستان جالبی از پسری نوجوان را می‌خوانیم که یک روز با بسته‌ای پستی غافلگیر می‌شود. بسته‌ای از یادگاری‌های مادرش... او شب هنگام وارد دنیای خواب می‌شود تا با انجام ماموریتی که به عهده او گذاشته می‌شود بتواند زندگی مادرش را در گذشته تغییر دهد. 

در بخشی از کتاب از تو نشانی می‌رسد می‌خوانیم:

نمی‌دانم چقدر، امّا مدت زیادی در آن کوچه‌های تنگ که گاهی روبه بالا می‌رفت و گاهی رو به پایین، به چپ و راست پیچیدم، آن‌قدر که چپ و راست را گم کردم. هر چه بیشتر می‌رفتم صدای ناشناس نزدیک‌تر و آشناتر می‌شد.

در انتهای کوچه به ساحلی رسیدم که صدای امواج دریایش را از چند صد متر و شاید کیلومترها آن‌ طرف‌تر شنیده بودم. با دیدن ساحلِ دریا غم عجیبی به سراغم آمد. روی ساحل تا چشم کار می‌کرد پر بود از زباله‌هایی که خزه‌ها و جلبک‌ها احاطه‌شان کرده بودند. هر نسیم کوچک موجی از بویی آزار دهنده روی صورتم می‌کوبید. به زحمت از روی زباله‌ها رد شدم و بالاخره به ساحلی شنی رسیدم؛ ساحلی که فاصله‌اش از دریا شاید کمتر از نیم‌ متر می‌شد.

محو تماشای دریای بی‌رنگ و روی روبرویم بودم که ناگهان متوجه شدم موج‌ها کم‌ کم بزرگتر می‌شوند و بادها شدیدتر. برای در امان ماندن از موج بلندی که به سمت ساحل می‌آمد، به عقب برگشتم، ولی پایم لای لنگه شلواری جا ماند و با صورت نقش زمین شدم؛ زمین که نه زباله‌‌دان! به زحمت روی زانوهایم برخواستم. روبرویم خبری از کوچه‌ای که به ساحل می‌رسید نبود. به سرعت نگاهی به پشت سرم انداختم؛ انگار می‌خواستم مطمئن شوم دریا هنوز سرجایش هست یا نه! دریا سرجایش بود و موج به چند سانتیمتری‌ام رسیده بود. موجِ خشمگین بدون معطلی مرا روی زباله‌ها پرت کرد و خودش تا چند متر جلوتر رفت، بعد هم آرام و آهسته مثل کسی که مسئولیتش را به درستی انجام داده، دوباره به سمت دریا برگشت.

پیش از آن‌ که چشمانم را باز کنم صدایی شنیدم. کلاغی سیاه روی زباله‌ها قدم بر می‌داشت. به چشمانم زل زد و کم‌ کم نزدیک‌تر آمد. با اولین تکانی که خوردم خشکش زد و چند قارقار گوش خراش تحویلم داد. خواستم آرام‌ آرام و چهار دست‌ و پا نزدیکش شوم، امّا او یک قدم به عقب برداشت و عصبانی در حالی‌ که قار‌قار می‌کرد، بال زد و از آن‌جا دور شد. مسیر رفتنش را دنبال کردم. چشمم به جاده‌ای افتاد که کمی جلوتر از ساحل، تقریباً دو سه متر بالاتر از سطح دریا قرار داشت.

 ۱۴۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 987-600-95157-8-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب از تو نشانی می‌رسد

برای دانلود کتاب از تو نشانی می‌رسد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  از تو نشانی می‌رسد
S H
۱۳۹۷/۶/۱۲
جالب بود. و بسیار پر محتوا و آموزنده
Samiyeh M
۱۳۹۷/۱۰/۲۲
خوب بود
سپاس از کتابای رایگانتون🙏
یاسمن عبداللهی
۱۳۹۷/۶/۱۷
متنش زیبا و موضوعش هم جالبه ولی حیف که ادامه داستان مبهم بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۵)