دانلود کتاب از جایی که تویی

  • از: الهه برزگر
  • ناشر: انتشارات گیوا
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب از جایی که تویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب از جایی که تویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب از جایی که تویی

کتاب از جایی که تویی، دربردارنده‌ی 7 داستان خواندنی و متفاوت در ژانرهای گوناگون است. الهه برزگر تلاش بر آن دارد، شما را با خود و احساس‌های بی‌آلایش‌تان آشتی دهد؛ داستان‌هایی که لحظاتی خوب را برای شما رقم خواهد زد.

الهه برزگر در مقدمه کتاب بیان می‌کند:

قلم و نوشتن، آنقدر مقدّس است که خدا به آن سوگند یاد می‌کند. جوامع بشری بزرگترین تحولات سیاسی، اخلاقی، اجتماعی و... را مدیون قلم و نحوه‌ی نوشتن اهل قلم است. نویسنده می‌نویسد تا مخاطب بخواند بنابراین هر نویسنده‌ای باید نهایت دقت را داشته باشد که چه چیزی می‌نویسد و مخاطبانش چه کسانی هستند و نیاز آن‌ها چیست...

هنجارشناسی و پایبندی به ریشه‌های آن هنجارها، از اساس مهم نوشتن است که اهمیت آن در این است که به چیزی جز انسانیت و خدمت برای تعالی آن مقید نباشد.

کتاب از جایی که تویی مناسب چه کسانی است؟

این اثر به تمام علاقمندان به داستان‌های عاشقانه، اجتماعی و تخیلی توصیه می‌شود که با قلم دلنشین الهه برزگر قطعاً مانوس خواهند شد.

در بخشی از کتاب از جایی که تویی می‌خوانیم:

دوباره به دو دو تا چهار تا کردنش زیر لب ادامه داد و بدون حرفی و با نیش باز از اتاقم خارج شد. حتماً داشت سور و سات مهمانی برگشت خاله خانوم این‌ها را میچید. دلم کمی لرزید. بعد 5 سال حرف زدن پشت تلفن و به صدقه سری پیشرفت تکنولوژی، برای اولین بار از نزدیک می‌دیدمش. هیجان انگیز بود. 5 سال پیش بود که فهمیدم بالاخره عمو جلال از خر شیطان پایین آمده و خمر شراب را کنار گذاشته و یکهویی متحول شده. اوایل باورم نمیشد. چون در اکثر اوقات من و خاله این‌ها سر بدخلقی عمو جلال، بابای نوید با هم به طرز کاملاً مصلحتی قهر بودیم. آنوقت‌ها عمو خیلی بدخلق بود و دست بزن هم داشت اما پس از متحول شدنش قضیه از این رو به آن رو شد. کمتر از عزیزم به خاله نمی‌گفت. ناگهان وضع مالی‌شان توپ شد و اِلا آخر.. تازه همان سال‌ها بود که وقتی خاله و مامان باز عین آهنربا به هم چسبیدند من هم فهمیدم پسرخاله‌ای دارم و خوش و بش‌هایمان شروع شد.

نوید پسر دوم و آخر خانواده محسوب میشد که پیانیست بود و در گروه‌های نوازندگی بزرگی هم شرکت کرده بود و خلاصه سری توی سرها در آورده بود و برادر بزرگش ارسلان خان درست برعکس او ذره‌ای هوش هنری نداشت و مخ ریاضیات بود و به همین دلیل به درخواست عمو جلال رفت مهندس شد و انصافاً معماری و مهندسی‌اش هم شهره‌ی خاص و عام بود. دوسال پیش بود که یک شب برگشت گفت حس می‌کند دوستم دارد و اگر یک روز صدایم را نشنود خوابش نمی‌برد.

 ۲۰۲ صفحه، ۶۹۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-451-451-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۵۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
مقدمه
التهاب
بی‌نظیر.. !
دست‌های کوچک شب!
شصت و یک روز بی‌خوابی
طرحی برای بهشت
هزار آینه
یک روز برای ابد!

راهنمای دانلود کتاب از جایی که تویی

برای دانلود کتاب از جایی که تویی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  از جایی که تویی

نظرات کتاب از جایی که تویی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.