دانلود کتاب از خودم جا مانده‌ام

  • از: مهناز معینی
  • ناشر: نشر شعر الف
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب از خودم جا مانده‌ام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب از خودم جا مانده‌ام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب از خودم جا مانده‌ام

کتاب از خودم جا مانده‌ام، رمانی درام و عاشقانه است و تخیلی و غیر واقعی نیست. مهناز معینی داستان دو عشق از دو رده سنی را توامان به تصویر می‌کشد.

در واقع کتاب از خودم جا مانده‌ام مجموعه‌ایست بر گرفته از تجارب واقعیِ انسان‌های واقعی. احساسات حقیقی و گاهی تلخ و شیرینی که ارزش خوانده شدن را داراست، ما را با واژه واژه احساس آشنا کرده و نشان می‌دهد که نیامدیم که برویم، آمدیم که بمانیم و جاودانه شویم...

در بخشی از کتاب از خودم جا مانده‌ام می‌خوانیم:

گوش کن آسو..

می‌خوام راجع به عشق یه چیزی بهت بگم عشق هرگز و هرگز دین نمیاره و معشوق و مدیون نمی‌کنه. حسی که داری مال توست مال روح توست. قرار نیست طرف مقابل مدیون تو باشه. و همون حسو بهت ببخشه. ! عشق یه درد شیرینه. یه ارگاسم روحیه. یه بی‌نهایته!

ممکنه که دو طرفه باشه. اما ممکنم هست نباشه...

گاهی مثل دو قطب همو جذب می‌کنند. گاهی هم برعکس! مگه من بیتار و مجبور کردم که عاشقم باشه؟ اصرار کردم به موندنش! اما نه به عاشق بودن!

چون عشق دست خود آدم نیست که نمی‌تونی به طرف مقابلت بگی: عاشقم باش. عاشقم باش!

فقط می‌تونی خودت عاشق باشی و بمونی. در مورد شهره هم همینه. اینکه اون عاشق بوده یا نه به اونش کاری ندارم. اگر ده درصدم عاشق من بوده من مدیون اون نیستم در واقع اون مدیونمه که روحش و به اون نهایت رسوندم.

قرار نیست وایستم و تاوان چیزی رو بدم که هیچ گناهی در موردش ندارم. اگه من وابسته‌اش می‌کردم داستان متفاوتی بود. اون موقع من مدیونش بودم و مقصر ماجرا. ! اما اینکه اون به طور ناخودآگاه به طرفم کشیده شده به من هیچ ربطی نداره و دینی رو به گردن من حواله نمی‌کنه! هر چند من هرگز عشق اونو باور نکردم.

متوجه حرفام شدی آسو؟

- دقیقا عمو. من همیشه از شما درس گرفتم. حرفای شما رو باید با طلا نوشت...

 ۳۹۸ صفحه، ۵۴۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-97556-1-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب از خودم جا مانده‌ام

برای دانلود کتاب از خودم جا مانده‌ام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  از خودم جا مانده‌ام
فاطمه صفری
۱۳۹۷/۱۰/۱۶
خیلی خوبه
نازنین وفایی
۱۳۹۷/۵/۲۳
خیلی بد و بدون نتیجه تموم شد
مشکل نگارشی کتاب زیاد بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)