دانلود کتاب از علوم خفیه تا جفر جامع


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب از علوم خفیه تا جفر جامع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب از علوم خفیه تا جفر جامع

کتاب از علوم خفیه تا جفر جامع اثر فاروق صفی‌زاده، به علوم سیمیا، ریمیا، کیمیا و هیمیا که جزء علم جفر جامع هستند می‌پردازد. هر کدام از این علوم دارای مباحثی مهم در علم ریاضی هستند و علم نجوم و ستاره‌شناسی بر پایه‌ی همین علوم به وجود آمده است.

علم مغانه، امروز به علوم خفیه مشهور است که مشهورترین این علوم، علم جفر یا ژرف (ژفر) است. در متون مذهبی آمده که اهل بیت (ع) این علم را به پیروان نزدیک خود یاد می‌دادند و اهل بیت (ع) دارای علوم خفیه بوده‌اند. علم جفر بر پایه‌ی علم‌الاعداد بنیان نهاده شده و کلام نیز جزئی از علم‌الاعداد است. در کتاب‌های مقدس نیز می‌بینیم که نوشته شده: بیش از همه‌چیز کلام بود؛ یعنی اعداد؛ یعنی علم جفر، علم جفر را علمای این علم از جاهلی و نادان و نامحرم پوشیده می‌دارند چرا که این علم در دست جاهلین تبدیل به خرافات شده و از نیروهای مقدس خدایی، نیروی شر و شیطانی را ابداع می‌کنند.

تمامی مطالب کتاب از علوم خفیه تا جفر جامع توسط فاروق صفی‌زاده عملا انجام گرفته و به اثبات رسیده است.

در بخشی از کتاب از علوم خفیه تا جفر جامع می‌خوانیم:

علم لیمیا: که از کیفیت تأثیرهای ارادی، در صورت اتصال‌اش با ارواح قوی و عالی بحث می‌کند، که مثلا اگر اراده‌ی من متصل و مربوط شد با ارواحی که موکل ستارگانند، چه حوادثی می‌توانم پدید آورم؟ و یا اگر اراده‌ی من به ارواحی که موکل بر حوادثند، متصل شد، چگونه می‌توانم آن ارواح را مسخر خود کنم و یا اگر اراده‌ام متصل شد به اجنه و توانستم آنان را مسخر خود کنم و از آن‌ها کمک بگیرم، چه کارهایی را می‌توانم انجام دهم؟ این علم را علم تسخیرات نیز می‌گویند.

 ۲۴۸ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-8379-21-1 

چاپ ۱۳۹۰: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش اول: علوم خفیه
فصل اول: فال و انواع آن
فصل دوم: جفر
فصل سوم: علوم روح‌شناسی
بخش دوم: جفر جامع

راهنمای دانلود کتاب از علوم خفیه تا جفر جامع

برای دانلود کتاب از علوم خفیه تا جفر جامع و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  از علوم خفیه تا جفر جامع
ع ب
۱۳۹۷/۱/۱۳
خیلی فونت ریزی داره
مجید بهاوری
۱۳۹۷/۱۱/۶
اپلکیشن خیلی عالیی هستش ممنون بابت ارائه این برنامه
Ali Alirezaiy
۱۳۹۶/۱۲/۱۰
فکر نکنم کسی به سراغ این کتاب اومده باشه ولی بکبار بخونید ضرر نداره . کتاب عالی است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۳)