دانلود کتاب اشتباهات یک زن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب اشتباهات یک زن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اشتباهات یک زن

کتاب صوتی اشتباهات یک زن نوشته‌ی ام. سوسا، راهنمایی جذاب و کاربردی برای زنانی است که بارها در زندگی عاطفی خود و روابط با مردان دچار اشتباهات و مشکلات مختلف شده‌اند اما این بار می‌خواهند با پذیرش آن، این وضعیت را بهبود ببخشند.

درباره کتاب صوتی اشتباهات یک زن:

امکان دارد که هر زنی در روابط عاشقانه و عاطفی خود اشتباهات مختلفی کرده باشد که منجر به شکست و اندوه فراوانی برایش شده است. کتاب صوتی اشتباهات یک زن (The Mistakes Of A Woman) قرار است به شما درس‌های مهمی بیاموزد؛ اینکه با مشکلات خود مواجه شوید و آن‌ها را بپذیرید. مسائلی که همه انسان‌ها در معاشرت‌ها و روابط‌شان دارند و به خاطر نداشتن دانش و تجربه کافی، سختی‌های زیادی را متحمل شده‌اند.

این کتاب که برای اولین بار در سال 2016 منتشر شد، سناریوهای مختلفی از اشتباهات زنان در ارتباط با مردان را توضیح می‌دهد که ممکن است با آن‌ها اشک بریزید، خاطرات دردناکی را به یاد آورید، قدرت دوباره‌ای در درون‌تان کشف کنید و درسی ارزشمند درباره عشق و عاشق شدن بگیرید.

ام. سوسا نویسنده کتاب اشتباهات یک زن، براساس تجربیات شخصی خود این اثر را به نگارش درآورده و به شما یادآوری می‌کند که همه زنان با عواقب تصمیمات غلط‌شان روبه‌رو شده‌اند اما موضوعی که اهمیت دارد، کنترل و تسلط بر احساسات، شناخت ارزش‌های فردی و پذیرش و عشق ورزیدن به خود است. پس از گذر این مراحل است که می‌توان به تکاملی مناسب در روابط عاشقانه رسید و یاد گرفت چگونه با یک مرد رفتار کرد.

ام. سوسا را بیشتر بشناسیم:

ام. سوسا (M. Sosa) نویسنده پرفروش کتاب اشتباهات یک زن و دوراهی، چندین سال است که افکار و تجریبات گذشته خود را شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارد و به همین سبب به شهرت زیادی رسیده است. اغلب موضوعاتی که سوسا به آن‌ها می‌پردازد، درباره زنان و مشکلات‌شان است و همواره به زنان یادآوری می‌کند که قدر ارزش شخصی خود را بدانند و رفتارهای غلط‌شان را کنار بگذارند.

پیش از آنکه ام. سوسا شروع به نوشتن بکند، به عنوان یک طراح گرافیک و وب فعالیت می‌کرد اما سرانجام در سال 2016، شروع به گذاشتن مطالب و پیام‌هایی جذاب در شبکه‌های اجتماعی کرد که تاکنون توانسته بیش از 400000 نفر طرفدار و دنبال کننده برای خود داشته باشد. او هشت کتاب در کارنامه کاری خود دارد و معتقد است که تجارت گذشته باعث شده که بر بسیاری از مشکلات کنونی‌اش غلبه کند؛ به همین خاطر فکر می‌کند که باید داستان زندگی خود را با مردم جهان به اشتراک بگذارد و از طریق به آن‌ها کمک کند.

کتاب صوتی اشتباهات یک زن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید روابط عاطفی خود را بهبود ببخشید و یاد بگیرید که چگونه از پس مشکلات مختلف زندگی بربیایید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی اشتباهات یک زن می‌شنویم:

فردی نیستم که کسی بتواند به راحتی عاشقم شود. شاید در لحظه خیلی انسان پیچیده‌ای به نظر برسم چون می‌توانم نفرت‌انگیز و رنج آور باشم. شوخ طبع هستم تا جایی که برایتان سوال پیش بیاید که الان جدی هستم یا خنده‌ام طعنه‌آمیز است. من هم مانند بقیه مقصر بودم اما می‌توانید روی وفاداری و صداقتم نسبت به خودتان حساب کنید. وقتی کسی شما را حمایت نمی‌کند، من حمایت‌تان خواهم کرد؛ وقتی احساس تنهایی می‌کنید، دوست‌تان خواهم داشت.

در سخت‌ترین لحظات کنارتان خواهم ماند و رهایتان نخواهم کرد. بنابراین آسیبی نمی‌بینید، روی من حساب کنید تا همیشه دوست‌تان باقی بمانم. اجازه نمی‌دهم ناامید شوید.

گاهی اوقات پس از پایان یک رابطه، برای آنکه احساس پشیمانی‌مان را بیان کنیم، با خود می‌گوییم اگر این کار را می‌کردم یا آن حرف را طور دیگری می‌گفتم، اینگونه نمی‌شد. یکی از کارهایی که به وفور انجام می‌دهیم، این است که به جای اینکه تمام کارهایی که برایمان انجام داده است، ببینیم، از آن‌ها چشم‌پوشی می‌کنیم و فقط آن کارهایی که انجام نداده است، می‌بینیم.

 ۱ ساعت و ۴۹ دقیقه، ۷۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۲ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
فصل اول: ارزش‌های فردی شما
۶ دقیقه
فصل دوم: درک کردن مردها
۹ دقیقه
فصل سوم: تغییر دادن مردها
۵ دقیقه
فصل چهارم: احترام به حریم خصوصی فرد مقابل
۴ دقیقه
فصل پنجم: قدردان کارهایی که انجام می‌دهد باشید
۴ دقیقه
فصل ششم: غر زدن شرایط را بهتر نمی‌کند
۵ دقیقه
فصل هفتم: خیلی سریع پیش رفتن
۱۴ دقیقه
فصل هشتم: این فقط یک ارتباط نیست
۵ دقیقه
فصل نهم: شما کامل کننده‌ی خودتان هستید
۱۱ دقیقه
فصل دهم: بازگشت به رابطه‌ای که به شما آسیب زده است
۱۱ دقیقه
فصل یازدهم: تخریب
۱۴ دقیقه
فصل دوازدهم: رها کنید تا بتوانید نفسی بکشید
۵ دقیقه
فصل سیزدهم: اشتباهاتم برایم به درس عبرت تبدیل شدند
۱ دقیقه
عوامل تولید

راهنمای دانلود کتاب اشتباهات یک زن

برای دانلود کتاب اشتباهات یک زن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اشتباهات یک زن

نظرات کتاب اشتباهات یک زن

سحر محمودپور
۱۳۹۹/۱۱/۱۲
عااااااااالی. زمانی که در بدترین شرایط روحی سرمیبردم حالم رو دگرگون کرد. انگار یک زن روانشناس با من صحبت میکرد تا خودم رو پیداکنم
پروا خانعلی
۱۴۰۰/۱/۲۲
بسیار عالی و روان و قابل لمس. کتابی صرفا تئوری نبود کتابی است که برای همه قابل لمس و درک است
Beh Beh
۱۳۹۹/۱۱/۳
گاهی لازمه یه همچین جملاتی دوباره برامون تکرار بشه حتی اگر خیلی ساده باشن.
مشاهد همه نظرات (۱۰)