دانلود کتاب اصول طب داخلی هاریسون


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اصول طب داخلی هاریسون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اصول طب داخلی هاریسون

کتاب اصول طب داخلی هاریسون اثر دن لوئیس لانگو، در زمینۀ بیماری‌های داخلی است و فشرده‌ای از جدید‌ترین یافته‌های مورد اعتماد را در اختیارتان قرار می‌دهد.

کتاب اصول طب داخلی هاریسون (Harrisons Principles Of Internet Medicine) طوری تنظیم شده است که هر پاراگراف و گاهی حتی یک سطر از آن چکیده‌ای از ده‌ها مقاله حجیم می‌باشد لذا ممکن است دستیابی به تمام اهداف نویسنده برای افرادی که تسلط علمی کاملی به موضوع نداشته باشند امکان‌پذیر نباشد.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:
دایسکشن آئورت ناشی از گسترش پارگی لایه اینتیما به سمت لایه مدیا و یا پارگی عروق خون رسانی کننده (Vasa Vasorum) به جدار آئورت می‌باشد. تروما به قفسه سینه و یا آسیب‌های ایاتروژنیک از علل بروز دایسکشن آئورت می‌باشند. در عدم حضور HTN و سایر شرایط تخریب کننده لایه مدیا بروز دایسکشن به طور خودبخودی ندرتاً رخ می‌دهد. تقریباً ۵۰٪ موارد دایسکشن آئورت در زنان جوانتر از ۴۰ سال و خصوصاً در دوران بارداری رخ می‌دهد.
تقریباً تمام موارد دایسکشن حاد همراه با درد شدید در زمان مراجعه علامت خاصی نداشته باشند. برخلاف درد ناشی از ایسکمی میوکارد، در بیماران مبتلا به دایسکشن آئورت سریعاً درد به حداکثر شدت خود می‌رسد و اغلب منجر به کلاپس عروقی می‌شود. طبق نظر مطالعات قدیمی درد ناشی از دایسکشن آئورت کیفیت پاره کننده (Tearing) دارد اما در مطالعات جدید مشخص شده که شایع‌ترین تظاهر این بیماران درد ناگهانی، شدید و واضح (Sharp) می‌باشد.

 ۵۴۴ صفحه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-399-355-9 

چاپ ۱۳۹۳: ۲۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۸۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اصول طب داخلی هاریسون

برای دانلود کتاب اصول طب داخلی هاریسون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اصول طب داخلی هاریسون

نظرات کتاب اصول طب داخلی هاریسون

مونا خالدنژاد
۱۳۹۷/۸/۲۷
ممنون. بقیه مباحث هاریسون رو هم اگر ممکن است قرار دهید. سپاس
mohammad noori
۱۳۹۶/۵/۲۶
سلام. ممنون از برنامه خوبتون. اگه میشه بقیه‌ی قسمتای هاریسون رو هم قرار بدین. ممنونم
Mohammad SS
۱۳۹۹/۳/۲۴
واقعا خوبه اما نسخه ۲۰۱۸ تغییرات اساسی داره اگ میشد اونو بزارین عالی بود
مشاهد همه نظرات (۱۳)