دانلود کتاب افسانه دریای سیاه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب افسانه دریای سیاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب افسانه دریای سیاه

کتاب افسانه دریای سیاه به قلم سرجری نیکولو، قصه‌ی پیرمردی ماهیگیر به همراه حیواناتش است که با بیانی ساده اما شیرین به رشته‌ی تحریر درآمده.

موضوع کتاب افسانه دریای سیاه چیست؟

روزی روزگاری پیرمردی ماهیگیر به همراه گربه و سگش زندگی می‌کرد. اما پیرمرد به دلیل بی‌ایمانی و عدم اعتماد به گربه‌‌ی بی‌پناه و کوچک خود، او را به دریا پرت کرد. کتاب حاضر تاثیر قدرت خوبی کردن را به کودکان می‌آموزد.

کتاب افسانه دریای سیاه برای مناسب چه کسانی است؟

کتاب افسانه دریای سیاه برای کودکان دبستانی که به قصه‌های تخیلی علاقمند هستند، جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب افسانه دریای سیاه (Legend of the Black Sea) می‌خوانیم:

روزی روزگاری پیرمردی در ساحل زیبایی زندگی می‌کرد. تعداد ماهی‌هایی که پیرمرد هر روز صید می‌کرد آنقدر زیاد بود که آن‌ها را با حیواناتش تقسیم می‌کرد. او یک سگ زیبا به اسم بولی و گربه‌ی سیاه و شرور به اسم سرزینا داشت.

پیرمرد تشنه بود، با صدای بلند سگ‌اش را صدا می‌زد؛ بولی، مقداری آب برایم بیاور. بولی به سرعت دوید و با یک لیوان آب برگشت.

پیرمرد دستی به سر بولی کشید و گفت: این ماهی سهم تو است. این بار پیرمرد با صدای بلند سرزینا را صدا زد: سرزینا - سرزینا. اما سرزینا آن جا نبود. چندین بار او را صدا زد - سرزینا. . . – سرزینا. . . اما سرزینا هیچ جوابی نداد.
پیرمرد پرسید: سرزینا ماهی می‌خواهی؟ بلافاصله سرزینا با شنیدن این حرف میو میو کنان و خرخرکنان از سقف به پایین پرید و به پاهای پیرمرد چسبید.

سرزینا: ماهی می‌خواهم... میو... میو...

پیرمرد: این هم ماهی تو، حالا کلاهم را برایم بیاور که خیلی گرمم شده است. سرزینا ماهی را برداشت و روی جالباسی پرید و کلاه را آورد.

 ۲۴ صفحه، ۴۳۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6419-35-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب افسانه دریای سیاه

برای دانلود کتاب افسانه دریای سیاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  افسانه دریای سیاه
زهره چگنی
۱۳۹۸/۱۲/۲۹
سبک کتاب داستانی و جز داستان‌های کوتاه است. این کتاب ماجرایی پنداموز است از جمله داستان‌هایی که حیوانات به عنوان سمبل‌های رفتاری و عبرت اموز در ان نقش دارند. خواندن این داستان گره‌های ذهنی کودکان و و بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)