دانلود کتاب افسانه زنان جنگجو

  • از: فراس رمضانی
  • ۲۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب افسانه زنان جنگجو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب افسانه زنان جنگجو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب افسانه زنان جنگجو

داستان کتاب افسانه زنان جنگجو، تالیف فراس رمضانی، به زندگی پر از درد و غم دختری به نام رکسانیا که در حدود ۱۵۰۰سال قبل از میلاد زندگی می‌کرد، می‌پردازد.

رکسانیا به علت اینکه در محل زندگیش مورد آذار و اذیت مردان فاسد قرار می‌گیرد، سرانجام تصمیم به ترک روستایش می‌گیرد. در ابتدا فقط به فکر انتقام بود اما اتفاقاتی برایش پیش می‌آید و با افرادی آشنا می‌شود که مسیر زندگیش به طور کلی تغییر می‌کند و در این راه حوادث تلخ و شیرین بسیاری هم برایش اتفاق می‌افتد... از جمله ارتباط با موجودات فرا زمینی.

فراس رمضانی درباره کتاب افسانه زنان جنگجو می‌گوید: من دانشجوی مقطع کارشناسی رشته مدیریت صنعتی هستم. داستان نویسنده شدن من کاملاً به طور اتفاقی بوده و پیش از نوشتن این رمان هرگز به نویسنده شدن حتی فکر هم نکرده بودم، تا اینکه احساس کردم به من الهام می‌شود تا تخیلاتم را به روی کاغذ بیاورم.

بر همین اساس شروع به نوشتن این رمان کردم که ۷ماه زمان برد ولی سرانجام با استقبال شدید از طرف دوستان و آشنایان عزیز واقع شد، که تصمیم گرفتم کار را ادامه بدهم. البته هنوز در این کار مسیر زیادی را در پیش دارم.

در بخشی از کتاب افسانه زنان جنگجو می‌خوانیم:

شش ماه قبل از اتفاقات داستان... سیاره آپتو پریوس، ۲ سال نوری فاصله با زمین! مارتین یکی از فرماندهان سفینه‌های ناوگان فضایی بین سیاره‌ای در سیاره‌اش بود که به سیاره شان توسط یکی از دشمنانشان حمله می‌شود برای منابع سیاره.. در جریان این جنگ بین سیاره‌ای، خانواده مارتین و همسر و پسر کوچکش به اسارت گرفته می‌شوند و بعد، کشته می‌شوند. اما آن‌ها سر انجام بر دشمنشان پیروز می‌شوند و متجاوزین را شکست می‌دهند. مارتین با بیاد آوردن حادثه مرگ همسرش ناراحت می‌شود و قطره‌های اشک به آرامی بر روی گونه‌هایش سرازیر می‌شود.

رکسانیا به محض دیدن این شرایط روحی مارتین، او را در آغوش گرفت و با ناراحتی گفت: من از این بابت بسیار متأسفم. مارتین حالا تمام حافظه‌‌اش برگشته است و حتی می‌تواند سفینه را تعمیر کند، او بعد از اینکه کمی آرامتر شد، به سراغ قسمت‌های مختلف سفینه رفت، مشغول بررسی کردن وضع سفینه بود که یکدفعه به بخشی از سفینه رسید و متعجب شد، که در همان لحظه سونیشه به همراه لوذا به دنبال رکسانیا و مارتین، پیش سفینه آمده بودند تا موضوع مهمی را به آن‌ها بگویند.‌. رکسانیا از آن‌ها سؤال کرد: موضوع چیست؟ چرا تا اینجا آمده‌‌اید؟!!.‌.

لوذا با دیدن درون سفینه بسیار حیران شده و زبانش بند آمده بود، بعد از چند لحظه گفت: «دشمن ارتشش را حرکت داده است و ما زیاد وقت نداریم، باید آماده دفاع از شهر بشویم.. آن‌ها تا یکی دو روز دیگر به اینجا می‌رسند!.»

 ۶۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب افسانه زنان جنگجو

برای دانلود کتاب افسانه زنان جنگجو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  افسانه زنان جنگجو
M Rz
۱۳۹۷/۷/۲۵
به نظر من یک داستان وقتی موفق است که ابتدای داستان بدونی دارای کتاب داستان می‌خونی ولی هرچه جلوتر بروی یادت برود داری داستان میخونی بهتر بگم فکر کنی در یک سینمای سه بعدی نشستی داری فیلم میبینی. موضوع بیشتر...
غزل فروزنده
۱۳۹۸/۴/۲۰
از نظر من باید داستان اونقدر قوی باشه که بدون مطالبی راجب به روابطی جنسی بازهم آدم رو برای خواندنش به شور بندازه و پرمحتوا باشه ولی این رو هم می‌دونم که به مسئله‌ی این عصر از زندگی بشر توجه داشتید وازلین بابت شما باید مورد قدر دانی قرار بگیرید باتشکر
کاربر الف
۱۳۹۶/۶/۱۲
یکمیم ادبیات و نگارششو درست کنین عالی میشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۶)