دانلود کتاب افسانه‌ی چشمه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب افسانه‌ی چشمه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب افسانه‌ی چشمه

کتاب افسانه‌ی چشمه نوشته میلاد جاودان، قصه دختر هنرمندی به نام ئون سو را بازگو می‌کند که در امپراتوری گایا (بخشی از کره جنوبی فعلی) در سال 547 میلادی به همراه پدرش زندگی می‌کند.

ئون سو که به همراه پدر پیر و طبیب خود یک روز برای جمع‌آوری گیاهان دارویی به کوهستان می‌رود، در کوهستان اتفاقی عجیب برایش رخ می‌دهد. او فرزندانی به دنیا می‌آورد که دارای قدرت‌هایی خاص هستند اما همان قدرت‌ها موجب بروز پیشامدهایی در زندگی‌شان می‌شود.

در بخشی از کتاب افسانه چشمه (The Legend of Fountain) می‌خوانیم:

وقتی که آن‌ها را نزد وزیر اعظم آوردند، وزیر اعظم به دو برادر گفت: سال‌ها پیش خواهر و برادرتان در قصر آشوبی برپا کردند و مراسم جشن را برهم زدند، تعدادی از سرباز‌ها را با قدرت‌های درونیشان از بین بردند و بعد فرار کردند، اما پدر و مادر شما بخاطر آن‌ها کشته شدند. من از شما برای کشتن آن‌ها کمک می‌خواهم اول خواهرتان و بعد برادرتان را باید از بین ببرید، بعد از آن دو برابر جایزه‌ی تعیین شده را به شما خواهم داد و در این صورت شما نیز انتقام پدر و مادرتان را گرفته اید. در صورتی که خودتان مایل به دریافت پست و مقام در قصر باشید، من می‌توانم با گرفتن حکم از امپراطور نیز به شما پست‌های مهمی در گارد امپراطوری بدهم.

دو برادر که ته وون و مین هوآ را مقصر می‌دیدند، قبول کردند. وزیر اعظم برای آن‌ها توضیح داد که خواهرشان در شهر شین زندگی می‌کند و در آن جا رستوران دارد و یک پیرزن هم در کنار او هست، و گفت که به همراه ماموران مخفی به سراغ آن پیرزن بروید و از او کمک بگیرید. دو برادر با ماموران به شهر شین رفتند، یکی از ماموران مخفیانه پیغامی به ینگ دوک رساند؛ که در زمان و مکان مشخص به دیدارشان برود. ینگ دوک در اوایل شب به دیدن ماموران آمد.

یک نفر از گروهشان به ینگ دوک گفت، باید آن دختر را بیرون از شهر به جایی خلوت و دور از مردم بیاوری، ینگ دوک بعد از چند لحظه سکوت کردن، گفت: یکی از مامورانتان را به رستوران بفرستید، تا به آن جا بیاید و به مین هواً بگوید که، از طرف برادرش ته وون آمده و در مکانی که اولین بار با برادرش به آن جا رفت و او را شناخت، ته وون منتظر اوست. بعد شما در آن جا منتظر باشید، تا او برسد.

 ۱۱۴ صفحه، ۸۵۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-251-101-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

گایا، سال 547 میلادی
کوه گل
رستوران جدید
ته وون و مین هوآ
پارک دای سو
مهمان‌های جدید
جشن بزرگ
جدایی
ورود به ایران
بازگشت ارباب گی دانگ به گایا
چهارده سال بعد
جستجو در گایا
قاتلین
دیدار
نیرنگ
یورش امپراطور
وزیر اعظم
گروه راهزنان

راهنمای دانلود کتاب افسانه‌ی چشمه

برای دانلود کتاب افسانه‌ی چشمه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  افسانه‌ی چشمه
Masi Javedan
۱۳۹۹/۱/۱
داداش گلم کتاب زیبایی بود موفق باشی
Zahra Hajebi
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
کتاب خیلی باحالی بود هرچند کم بود ولی می‌ارزید
Iman Badrang
۱۳۹۹/۱/۱۸
میلادجان خاله بعنوان اولین تجربه کتاب مورد پسندی است اما به نظر من می‌بایست مکانها و شخصیتهای داستان را توصیف بیشتری میکردی که خواننده خود را در فضای داستان تجسم کند، درپایان به این تلاش تحسین برانگیز تبریک میگم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)