راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب الگوهای طراحی واسط کاربر ویژه ابزارهای موبایل

زمانی که شما تحت فشار زیادی برای طراحی یک واسط کاربری مناسب ،با منوهای آسان و کاربر پسند برای یک محصول نرم افزاری تحت موبایل هستنید ،دیگر وقت این را ندارید که دوباره چرخ را اختراع کنید! این کتاب یک راهنمای کاربردی و عملی است که در آن۷۰ الگو ی طراحی واسط کاربر ،برای طراحی انواع اپلیکیشن های موبایل ارایه شده است. این الگوها در قالب ۴۰۰ تصویر از نمونه های موفق و واقعی از نرم های iOs،Android ،BalckBerry ،Web OS ،Windows Mobile و اپلیکیشن های Symbian ارایه شده اند.

ترزا نیل، متخصص طراح واسط کاربر و کاربر پذیری و نویسنده کتاب معروف طراحی واسط های کاربری وب (Designing Web Interfaces) شما را به یک سفر هیجان انگیز در زمینه طراحی واسط های کاربری در موبایل ها با ۱۰ دسته بندی موضوعی جدا گانه خواهد برد! در هر دسته بندی به خطاها و اشتباهات رایج طراحی اشاره خواهد شد. اگر شما طراح برنامه های موبایل هستید، یا ایده های موبایلی جدید را پیاده سازی میکنید، میتوانید از این کتاب و الگو های آن برای حل کردن مسایل طراحی خود استفاده کنید! این الگوها راه حل های مورد استفاده بزرگان صنعت تولید اپلیکیشن های موبایل هستند! پس برای مسایل طراحی خود چرخ را دوباره اختراع نکنید! ایده بگیرید و سریع کار را پیش ببرید!

در کتاب حاضر که ترجمه ای آزاد از کتاب Mobile Design Pattern Gallery UI Patterns for Mobile Applications نوشته خانم جنیفر تدول میباشد،الگو های طراحی واسط کاربر، در تمامی کاربری های نرم افزار های تلفن همراه مبتنی بر استاندارد های سیستم عامل iOS ،Androidو BlackBerry بصورتی منظم مورد بررسی قرارداده شده است که خود گنجینه ارزشمندی برای ایده های طراحی می باشد!

ادامه
فهرست مطالب

مقدمه مترجم و مولف

مقدمه جنیفر تدول

فصل اول: پیمایش Navigation

فصل دوم: فرم ها Forms

فصل سوم: جداول و لیست ها

فصل چهارم: جستجو، مرتب سازی و فیلتر

فصل پنجم: ابزارها Tools

فصل ششم: نمودارها charts

فصل هفتم: دعوت از کاربر Invitation

فصل هشتم: بازخورد Feedback & Affordain

فصل نهم: راهنما Help

فصل دهم: ضد الگو

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

وزیرمحمد صفری
۱۳۹۶/۲/۲۹
آقا من خارج از کشور میباشم چگونه خریداری کنم
اسماعیل ج
۱۳۹۶/۱/۲۴
عالی
مانی نظافت
۱۳۹۵/۱۰/۳
عالی
حسین ساکی زادی
۱۳۹۵/۵/۱۶
عالی
بهنام خوب بخت
۱۳۹۴/۱۱/۲۵
ممنون
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه