دانلود کتاب امام علی علیه‌السلام: کار و تلاش

  • از: سید امین حسینی
  • ۲۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب امام علی علیه‌السلام: کار و تلاش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب امام علی علیه‌السلام: کار و تلاش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب امام علی علیه‌السلام: کار و تلاش

کتاب امام علی علیه‌السلام: کار و تلاش با طرح و ایده‌پردازی سید امین حسینی، در قالب داستانی مصور، کودکان را با فعالیت‌های اقتصادی امیرالمؤنین آشنا می‌کند.

قصه‌ها در یاد کودکان می‌مانند و در لایه‌هاى عمق ذهن و ضمیر آن‌ها رسوخ می‌کنند و رفیق همیشگى زندگیشان می‌شوند. اگر قرار است الگویی برای کودکان و نوجوانان در راه رسیدن به سمت سعادت دنیوی و اخروی ارائه کنیم، چه کسی بهتر از ائمۀ معصومین علیهم‌السلام و اصحابشان می‌توان معرفی نمود؟ بهترین نوع معرفی، سیرۀ این بزرگواران است.

حضرت علی (ع) مردی که رشادت‌هایش برای اسلام بی‌همتا بوده است و همیشه به کودکان عشق می‌ورزید و با آن‌ها به خوبی و مهربانی رفتار می‌کرد. این کتاب مصور، سیرۀ اقتصادی مولای متقیان را برای بچه‌ها به زبانی ساده بازگو می‌کند.

 ۱۴ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب امام علی علیه‌السلام: کار و تلاش

برای دانلود کتاب امام علی علیه‌السلام: کار و تلاش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  امام علی علیه‌السلام: کار و تلاش
Ali Peyman
۱۳۹۷/۶/۲۵
خوب بود
nayereh Seydi
۱۳۹۹/۱/۸
عالی و آموزنده بود
پروانه گودرزی
۱۳۹۸/۱/۲
_عالیییییییییییییییییییی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)