دانلود کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 2

  • از: جرج جرداق، سید هادی خسروشاهی
  • ۲۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 2

کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 2. اثری به زبان عربی با نام کامل "الامام علی صوت العدالة الانسانیة" درباره‌ی حضرت امیر علیه السلام، به قلم جرج جرداق (تولد: 1926)، نویسنده و ادیب و روزنامه نگار معاصر مسیحی لبنانی که به سال 1958 با مقدمه ای به قلم میخائیل نعیمه، دربیروت به چاپ رسیده است. وی در شهر «جدیده‌ی مرجعیون» که «مرج العیون» نیز خوانده می‌شود، در خانواده‌ای غسّانی از اصل قحطانی، تولد یافت.

این اثر در پنج مجلد با عناوین زیر تدوین شده است: الامام علی و حقوق الأنسان؛ بین علی و الثّورة الفرنسیة؛ الامام علی صوت العدالة الانسانیة؛ علی و سقراط؛ علی و عصرة؛ علی و القومیة العربیة.

از متن کتاب:

تاریخ عمومی انسانیت در برابر شماست، آن را بخوانید و سپس بکوشید که نتیجه آن را در کلمات کوتاهی بیان نمایید، زیرا اگر شما این کار را انجام دهید، حقیقت روشنی بر شما جلوه‌گر خواهد گشت و خواهید دید که سراسر این تاریخ، مبارزه و نبرد میان نور و ظلمت، بین عدالت و ستم، میان استبداد و طلب آزادی است. یا بگویید: پیکاری است بین عزت و شرافت انسانیت که می‌خواهد همه جوانب و ارکان زندگی مادی و معنوی آن را فراگیرد و بین حیوانیت و بربریت مطلقی که می‌خواهد خود را بر فضایل و حقوق همگان مسلط سازد و سرنوشت توده را در دست بگیرد و با زشت‌ترین وضع و بدترین شکل، و برخلاف خواست زندگان و عظمت زندگی، از همه وسایل و امکاناتی که طبیعت برای مردم به‌ودیعت نهاده است، به‌تنهایی بهره‌مند شود!.

 ۲۶۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۷۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 2

برای دانلود کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 2

نظرات کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 2

علیرضا محقق
۱۳۹۶/۱/۱۳
محشره کتابش جرج جرداق کسیه که بیش از ۲۰۰بار نهج البلاغه رو خونده مرحبا
علی نظمی
۱۳۹۵/۳/۱۰
کتاب بسیار پر محتوا بود. کتاب‌های دیگر جرج جرداق نیز به اشتراک بگذارید. از زحمات شما تشکر داریم.
SM Seyedzadeh
۱۳۹۸/۱۱/۱۸
کتاب پر محتوایی هست ممنونم
مشاهد همه نظرات (۵)