دانلود کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 3

  • از: جرج جرداق، سید هادی خسروشاهی
  • ۳۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 3

کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 3. اثری به زبان عربی با نام کامل "الامام علی صوت العدالة الانسانیة" درباره‌ی حضرت امیر علیه السلام، به قلم جرج جرداق (تولد: 1926)، نویسنده و ادیب و روزنامه نگار معاصر مسیحی لبنانی که به سال 1958 با مقدمه ای به قلم میخائیل نعیمه، دربیروت به چاپ رسیده است. وی در شهر «جدیده‌ی مرجعیون» که «مرج العیون» نیز خوانده می‌شود، در خانواده‌ای غسّانی از اصل قحطانی، تولد یافت.

این اثر در پنج مجلد با عناوین زیر تدوین شده است: الامام علی و حقوق الأنسان؛ بین علی و الثّورة الفرنسیة؛ الامام علی صوت العدالة الانسانیة؛ علی و سقراط؛ علی و عصرة؛ علی و القومیة العربیة.

از متن کتاب:

هرکدام در دوران خود، نماینده جامعه نو و نیازهای جدیدی بودند، و برای همین، سنت‌های کهنه را درهم کوبیدند و بنیاد نوی را پی‌ریزی کردند، ولی دشمنان به مقاومت و بدخواهی برخاستند و آنان، همچون کوهی استوار، در برابرشان ایستادند و ایمانشان نسبت به اصالت حق، افزون گردید!
هردو با فطرت پاک و سلیم انسانی، نیروی عقل و شور و اشتیاق قلب، آتش درون و شعله ایمان، اعتقاد به نیکی و نیکویی زندگی، با اشراف، طغیانگران و ثروت‌اندوزان، قدرتمندان و کسانی که سرباز و سرنیزه داشتند، روبرو شدند و در برابر آنان ایستادند!
و هردو مرد، یادگار بزرگ انسانیت‌اند.

 ۳۶۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۷۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 3

برای دانلود کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 3 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 3

نظرات کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 3

Rezvan Khoshghalb
۱۳۹۸/۵/۲۴
خیلی برام جذابه که یک نویسنده و جامعه شناس مسیحی چنین دیدگاهی از امیر المومنین علی علیه السلام دارن😊
Mahdi Zeinal zadeh
۱۳۹۷/۱۰/۳۰
به نظر من این کتاب می‌تواند وسیله‌ای برای روشن کردن افکار و و رفع ابهامات در زمینه‌ی دینی باشد.
Parastoo Moazami
۱۳۹۶/۹/۲۴
کتاب ارزشمندی بود و ارزش زمان گذاشتن داره امیدوارم روح علوی دوباره به کالبد نیمه جان اسلام امروز برگرده
مشاهد همه نظرات (۸)