دانلود کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 5

  • از: جرج جرداق، سید هادی خسروشاهی
  • ۴۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 5 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 5 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 5

کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 5. اثری به زبان عربی با نام کامل "الامام علی صوت العدالة الانسانیة" درباره‌ی حضرت امیر علیه السلام، به قلم جرج جرداق (تولد: 1926)، نویسنده و ادیب و روزنامه نگار معاصر مسیحی لبنانی که به سال 1958 با مقدمه ای به قلم میخائیل نعیمه، دربیروت به چاپ رسیده است. وی در شهر «جدیده‌ی مرجعیون» که «مرج العیون» نیز خوانده می‌شود، در خانواده‌ای غسّانی از اصل قحطانی، تولد یافت.

این اثر در پنج مجلد با عناوین زیر تدوین شده است: الامام علی و حقوق الأنسان؛ بین علی و الثّورة الفرنسیة؛ الامام علی صوت العدالة الانسانیة؛ علی و سقراط؛ علی و عصرة؛ علی و القومیة العربیة.

از متن کتاب:

برخی از فلسفه‌ها خواسته‌اند میان پدیده‌های هستی فاصله‌هایی ایجاد کنند و سدهایی پهناور و بلند میان موجودات هستی پدید آورند، به‌طوری‌که میان قطعه ابری و آب رودی، یا میان درخت کوهستانی و موج دریایی، یا میان ستاره‌ای شناور در فضای بی‌نهایت و سنگ عظیمی که از همه سو در محاصره طبقات زمین قرار گرفته است، یا میان رفتار انسان و طبیعت و تحولات آن و جنبه‌های مادی خالص و جنبه‌های معنوی زندگی بشر هیچ‌گونه پیوندی وجود نداشته باشد. این فلسفه‌ها خواسته‌اند رابطه محکمی که امور مادی و معنوی را به یکدیگر پیوند می‌دهد، نادیده بگیرند و تأثیری که پاره‌ای از آنها در شکل و خصوصیات و حتی وجود سایر امور دارند، انکار کنند. همچنین، به استناد همین نظریات غیرمنطقی خود، خواسته‌اند امکاناتی که در پدیده‌های این جهان برای پیدایش و دگرگونی آنها از یکدیگر وجود دارد، نادیده گرفته و تأثیری را که آنها در جنبه‌های مادی و معنوی دارند، انکار کنند.

 ۳۰۰ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۷۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 5

برای دانلود کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 5 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 5

نظرات کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی - جلد 5

Hemmat .N
۱۳۹۴/۴/۱۸
سلام وعرض ادب
بخاطر این روش مدرن از صمیم قلب به شما تبریک گفته و به همه شما تعظیم میکنم.
باید اعتراف کنم که نصب برنامه کتاب راه درهای حکمت را به روی آدمی می‌گشاید. این روش، از روش‌های اساسی اعتلای فرهنگ و حتی دفاع از حقوق مؤلفین و مصنفین است.
خداوند شما را موفق و مستدام بدارد.
علی اصغر مومنی
۱۳۹۵/۴/۸
بدک نیست یعنی عالیییییییییئیییییییی این هم ستاره‌ها به این برنامه و خود برنامه کتابراه ⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐🌟⭐
محمد شربفی
۱۳۹۴/۷/۱۰
واقعا عالی.. کتابی است گرانبها، حقایق زیادی که مردم از ان دور هستند در اختیارشان قرار میدهد.
مشاهد همه نظرات (۱۱)