دانلود کتاب امام مهدی (عج) و میراث سلف صالح

  • از: حسن جلالیان
  • ناشر: موعود عصر
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب امام مهدی (عج) و میراث سلف صالح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب امام مهدی (عج) و میراث سلف صالح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب امام مهدی (عج) و میراث سلف صالح

کتاب امام مهدی (عج) و میراث سلف صالح اثر حسن جلالیان، با استفاده از آیات و روایات از کتب مهم و معتبر تهیه شده است و موضوع آن مواریثی است که از انبیای بزرگ الهی و امیرالمؤمنین علی (ع) و حضرت زهرا (س) به دست امام عصر (عج) رسیده است؛ آن بزرگوار از این مواریث در حرکت عظیم ظهور و قیامش استفاده می‌نماید.

حضرت مهدی (عج) از آنجایی که خاتم اوصیا هستند، تمامی وسایل نبوت و وصایت را از انبیاء، پیامبران و اوصیای پیش از خود دریافت کرده‌اند. کتاب امام مهدی (عج) و میراث سلف، که به صورت چهل حدیث تدوین گردیده است، تحقیقی است دربارۀ معرفی این میراث الهی در دست ذخیرۀ عالم. در بخشی از این کتاب به میراثی از انبیای پیشین اشاره شده است که برای قوم آن نبی حائز اهمیت بسیاری است؛ مانند «تابوت سکینه» که متعلق به حضرت موسی (ع) است و قوم بنی‌اسرائیل دارندۀ آن را صاحب نبوت می‌شناسد. از دیگر میراث معرفی شده در این کتاب می‌توان به انگشتر حضرت سلیمان(ع)، عصای حضرت موسی (ع)، زره رسول اکرم (ص) و قرآن کامل نوشته شده توسط امیرمؤمنان علی (ع) اشاره کرد.

هدف از نوشتن کتاب امام مهدی (عج) و میراث سلف صالح، معرفی و شناساندن بخشی از مسائلی است که به آن بزرگوار مربوط می‌شود و تاکنون کتابی مستقل در این موضوع دیده نشده است.

در بخشی از کتاب امام مهدی (عج) و میراث سلف صالح می‌خوانیم:

یکی از معتقدات و باورهای شیعه دوازده امامی موضوع مصحف فاطمه زهرا (س) و جفر و جامعه امام علی‌بن ابی‌طالب (ع) است اینان بر این باورند در این سه منابع مسائل و احکام و موضوعات دیگری وجود دارد که در دیگر منابع اسلامی یافت نمی‌شود و فقط در دست و اختیار امامان معصوم قرار دارد. گاهی برادران مسلمان اهل سنت و شیعه از حقیقت این سه امر می‌پرسند و با نظر شبهه و تردید به آن‌ها می‌نگرند لازم دانستم برای رفع شبهه و بیان حقیقت سطوری بنگارم دقت و انصاف خواننده عزیز را هم متوقع هستم.

 ۱۰۸ صفحه، ۹۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-6968-85-1 

چاپ ۱۳۸۸: ۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه حضرت آیت الله صابری همدانی
مقدمه
فصل اول: امام مهدی (ع) وارث علم انبیا و اوصیای سلف
فصل دوم: امام مهدی (ع) وارث اسم اعظم
فصل سوم: امام مهدی (ع) وارث صحف انبیا
فصل چهارم: امام مهدی (ع) وارث ودایع انبیا
1. عصای موسی (ع)
2. حَجَر (سنگ) حضرت موسی (ع)
3. تابوت الشهاده (تابوت سکینه)
4. پیراهن حضرت یوسف (ع)
5. طشت حضرت موسی (ع)، انگشتر حضرت سلیمان (ع) شمشیر، پرچم و زره پیامبر اکرم (ص)
فصل پنجم: امام مهدی (ع) وارث ودایع امامت
1. کتاب جامعه علی (ع)
2. مصحف امیرالمؤمنین، علی (ع)
فصل ششم: امام مهدی (ع) وارث مصحف حضرت زهرا (س)
فهرست منابع و مآخذ
ملحقات

راهنمای دانلود کتاب امام مهدی (عج) و میراث سلف صالح

برای دانلود کتاب امام مهدی (عج) و میراث سلف صالح و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  امام مهدی (عج) و میراث سلف صالح
Mahdi Ch
۱۳۹۶/۹/۲۲
این کتاب در مورد ارتباط امام زمان (عج) و انبیاء گذشته است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)