دانلود کتاب انرژی تراپی سریع و آسان به روش دونا ایدن

  • از: کتایون بناساز
  • ناشر: انتشارات نظری
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب انرژی تراپی سریع و آسان به روش دونا ایدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب انرژی تراپی سریع و آسان به روش دونا ایدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انرژی تراپی سریع و آسان به روش دونا ایدن

کتاب انرژی تراپی سریع و آسان به روش دونا ایدن نوشته‌ی کتایون بناساز، با ارائه‌ی تکنیک‌های موثر، بدون استفاده از طب سوزنی انسداد‌های موجود در مریدین‌ها را باز می‌کند.

در واقع انرژی تراپی یک مفهوم کلی است که به خانواده‌ی بزرگی از دانش شرقی اطلاق می‌شود که با انرژی حیاتی بدن سر و کار دارند. همان‌طور که می‌دانید، به اعتقاد محققین طب شرقی، راه‌های انرژی پیچیده‌ای همچون رگ‌های خونی در بدن وجود دارند که مسئول انتقال انرژی حیاتی، به تمام بدن هستند که به آن‌ها «مریدین» گفته می‌شود.

به اعتقاد آنان، اگر این راه‌ها باز باشند و به راحتی انرژی حیاتی در آن‌ها جریان یابد، انسان از نظر فیزیکی و روانی متعادل و سالم خواهد بود. اما اگر دچار انسداد شوند، بسته به این که این انسداد در کجا باشد، انسان دچار ناراحتی‌های فیزیکی و روانی مختلف خواهد شد.

به همین دلیل است که در «طب سوزنی» انسداد‌های مزبور را به وسیله‌ی سوزن زدن به مریدین‌ها باز می‌کنند و ناراحتی را بهبود می‌بخشند.

اما جدای از طب سوزنی که با سوزن سر و کار دارد، روش‌های بدون سوزن زیادی نیز وجود دارند که بدون به کار بردن سوزن، انسدادهای موجود در مریدین‌ها را باز می‌کنند و ناراحتی‌های جسمی و روحی را شفا می‌بخشند که همه‌ی آن‌ها در مفهوم کلی «انرژی تراپی» جای می‌گیرند.

امروزه محیط زندگی ما با پیشرفت‌های فوق‌العاده‌ای که در زمینه‌های مختلف فنی و تکنولوژی داشته، دنیای درونی ما را تحت تاثیر قرار داده است. البته این تاثیر گذاری نه تنها همیشه مثبت نیست، بلکه گاه موجب بر هم خوردن توازن انرژیکی و یا انسداد راه‌های انرژی بدن و در نتیجه، به وجود آمدن ناراحتی‌های روحی و فیزیکی، زیادی شده‌اند که با به کار بردن تکنیک‌هایی از قبیل: تکنیک چهار ضربه‌ای، قدم زدن ضربدری، تکنیک ون کوک، تلاقی طرفین و... که به طور کامل در این کتاب گفته شده می‌توان مقابله کرد.

فهرست مطالب

مقدمه
تکنیک‌ها
تکنیک چهار ضربه
تکنیک قدم زدن ضربه ای
تلاقی طرفین
تکنیک ون کوک
تکنیک شانه زنی (کشیدن تاج ابرو)
ماساژ نورولیمفتیک
تکنیک زیپ
تکنیک قلاب گیری
پاکسازی مجاری
بیرون راندن
اتصال آسمان و زمین
تکنیک سلتیک ویو
نهایت آرامش (احساس بودن در بهشت)
گردش مغزی_نخاعی

 ۵۵ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-289-978-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۲۴۰۰ ت (۴۰%) - 0.89€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب انرژی تراپی سریع و آسان به روش دونا ایدن

برای دانلود کتاب انرژی تراپی سریع و آسان به روش دونا ایدن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انرژی تراپی سریع و آسان به روش دونا ایدن