دانلود کتاب انگلیسی برای پژوهش: کاربرد، سبک و گرامر

  • از: آدریان والورک، سینا رادفر
  • ۶۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب انگلیسی برای پژوهش: کاربرد، سبک و گرامر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب انگلیسی برای پژوهش: کاربرد، سبک و گرامر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انگلیسی برای پژوهش: کاربرد، سبک و گرامر

کتاب انگلیسی برای پژوهش: کاربرد، سبک و گرامر نوشته‌ی آدریان والورک، به معرفی اشکالات رایج گرامری که عمدتاً در نوشتن مقالات علمی رخ می‌دهد، می‌پردازد و نحوه‌ی جلوگیری از آن‌ها را به صورت مستدل بیان می‌کند.

مطالعه‌ی گرامر زبان انگلیسی به شما برای رفع بسیاری از مشکلات رایج گرامری نوشتارتان کمک می‌کند؛ اما انتخاب یک کتاب گرامری توسط پژوهشگری با چنین هدفی بعید است. این کتاب آدریان والورک (Adrian Wallwork) را به نوعی می‌توان یک هندبوک برای رفع مشکلات گرامری پژوهشگران فرض کرد.

جامعه‌ی هدف این کتاب کسانی هستند که مقالات پژوهشی خود را می‌نویسند، کسانی که زبان اول آن‌ها انگلیسی نیست و کسانی که نیازمند به راهنمایی در زمینه‌ی گرامر، کاربرد، و سبک انگلیسی آکادمیک هستند. این کتاب برای کسانی با سطح زبان انگلیسی متوسط یا بالاتر مناسب است.

مطالب این کتاب توسط تجربه‌ی نویسنده در زمینه‌ی تصحیح ساختار زبانی مقالات پژوهشی و مطالعه‌ی صدها گزارش داوری شکل داده شده است؛ لذا او دقیقاً می‌داند که داوران چه چیزی را به عنوان اشتباه انگلیسی در پیش‌نویس مدنظر می‌گیرند.

در بخشی از کتاب انگلیسی برای پژوهش می‌خوانیم:

اسم‌هایی که به گروهی از افراد اشاره می‌کنند.

1- برخی از اسامی که دارای فرم جمع هستند، اغلب به صورت مفرد استفاده می‌شوند اما با هر دو فعل جمع و مفرد. چنین اسم‌هایی در ارتباط با انسان‌ها هستند: army (navy ،air force) ،audience ،board ،cabinet ،council government، senate ،class (به عنوان گروهی از دانش‌آموزان)committee ،company (firm، corporation) ،crew ، department ،faculty ،family ،jury ،majority ،media ،minority ،public ،staff و team. انتخاب فرم مفرد یا جمع آن‌ها به این بستگی دارد که افرادی که گروه را تشکیل دادند، به‌ صورت انفرادی (معمولاً فعل جمع ارجحیت دارد) و یا به صورت یک واحد جمعی (معمولا فعل مفرد ارجحیت دارد) عمل کرده باشند.

2- کلمه‌ی people به فرم جمع نیازمند است. persons اغلب به‌عنوان فرم رسمی‌تر people استفاده می‌شود. از people زمانی که بخواهیم در حالت کلی به مردم اشاره کنیم، استفاده می‌شود.

3- کلمه‌ی police به همراه فعل جمع استفاده می‌شود.

 ۲۶۰ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب انگلیسی برای پژوهش: کاربرد، سبک و گرامر

برای دانلود کتاب انگلیسی برای پژوهش: کاربرد، سبک و گرامر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انگلیسی برای پژوهش: کاربرد، سبک و گرامر
Mohammad Azad
۱۳۹۷/۱۰/۲۶
خیلی عالی است.
کاربر Farshad Parvizi
۱۳۹۸/۸/۱۵
واقعا ممنون هستم
حسام شریفی
۱۳۹۷/۱۰/۱۳
این کتاب فوق العادست و خواندن آن را به تمامی پژوهشگران توصیه میکنم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۸)