دانلود کتاب او و او


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب او و او و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب او و او

کتاب او و او اثر معروف مارک لوی، عاشقانه‌ای طنزآلود است که به شکل‌گیری رابطه‌ای عمیق و احساسی میان میا و پل می‌پردازد. این دو برای شروعی دوباره به پاریس آمده‌اند و تلاش می‌کنند گذشته‌ی خود را فراموش کنند. لوی نویسنده‌ی پرفروش کشور فرانسه است که در هر کتابش، شما را به زندگی و عشق امیدوار می‌کند.

رمان خواندنی او و او (P.S. from Paris) شانزدهمین رمان مارک لوی (Marc Levy) محسوب می‌شود که در سال 2015 حدود 350 هزار نسخه از آن منتشر شد. او در این رمان از شخصیت‌های رمان اولش استفاده کرده است و تلاش می‌کند تا با استفاده از چاشنی طنز، داستان را جلو ببرد. یکی از مسائلی که در این کتاب بسیار پررنگ شده مفهوم «تصادف» است که منجر به غیرقابل پیش‌بینی بودن داستان می‌گردد. استفاده از طنز و غیرقابل پیش‌بینی بودن اتفاقات، عواملی است که بر جذابیت داستان اضافه می‌کند و باعث می‌شود تا شما با اشتیاق بیشتری رمان او و او را پیگیری کنید.

خلاصه کتاب او و او:

رمان عاشقانه و خواندنی او و او، داستان زنی به نام میا را روایت می‌کند که از زندگی خود خسته شده است. او بازیگر مشهوری است و همسرش ستاره‌ی بزرگ سینما به شمار می‌آید. با وجود این‌که میا به ظاهر خوشبخت است و همه چیز دارد اما در حقیقت چنین نیست. او دیگر از همسر عیاش و خوشگذران خود خسته شده و تصمیم دارد همه چیز را پشت سر بگذارد و زندگی جدیدی را آغاز کند.

شخصیت اصلی داستان بالاخره تصمیم خود را عملی می‌کند و به پاریس می‌آید. میا در همین شهر با مردی آمریکایی به نام پل آشنا می‌شود که او هم برای ساختن زندگی جدید به پاریس آمده است. مارک لوی با قلم توانمند خود شخصیت‌های اصلی داستان را برایتان تحلیل می‌کند. شهر پاریس میا و پل را به هم نزدیک می‌کند، اما هر دوی آن‌ها شک‌ها و تردیدهایی نسبت به این رابطه و احساس خود دارند.

مطالعه‌ی کتاب او و او به چه کسانی توصیه می‌شود:

این کتاب برای تمامی علاقه‌مندان به ادبیات داستانی تجربه‌ای جذاب و خوندنی خواهد بود.

مارک لوی را بیشتر بشناسیم:

مارک لوی از سال 2000 نویسندگی را آغاز کرد. آثار وی از همان ابتدا همواره در گروه پرفروش‌ترین‌های فرانسه بوده‌اند. از میان آثار او می‌توان به عناوین زیر اشاره کرد:

اگر حقیقت داشت (2000)، دفعۀ بعد (2003)، تمام حرف‌هایی که به هم نگفته‌ایم (2008)، سفر عجیب آقای دالدری (2012)، اگر می‌شد از نو بنا کرد (2013).

در بخشی از کتاب او و او می‌خوانیم:

رمان شش‌ماه بعد منتشر شد. فردای پخش آن در کتاب‌فروشی‌ها، پل داخل آسانسور محل کارش به دو همکارش برخورد که کتاب او را در دست داشتند. آن‌ها به پل تبریک گفتند، پل که نمی‌توانست هیچ حرکتی بکند صبر کرد تا آن‌ها خارج شوند و بعد کلید زیرزمین را فشار داد. به کافه‌ای رفت که هر روز صبحانه‌اش را آن‌جا می‌خورد. پیشخدمت از او خواست نسخه‌ای از رمان را که خریده بود برایش امضاء کند. وقتی پل داخل کتاب می‌نوشت دستش می‌لرزید. یادداشت را نوشت و برگشت به خانه‌ و شروع کرد به خواندن رمانش. هر صفحه‌ای را که ورق می‌زد کمی بیشتر در صندلی‌اش فرومی‌رفت و آرزو می‌کرد محو شود تا مجبور نباشد هیچ‌وقت بیرون برود. او در آن کتاب، بخشی از خودش را نقل کرده بود، کودکی‌اش، رؤیاهایش، امیدها و شکست‌هایش. بدون آنکه حواسش باشد و فکرش را بکند که روزی غریبه‌ها آن را می‌خوانند. غریبه‌هایی که باهم در رفت‌وآمد بودند و با آن‌ها کار می‌کرد، وحشتناک‌تر بودند. پل که سادگی و صدای بلندش، حجب بیمارگونه‌اش را پنهان می‌کرد، چشم‌هایش را کاملاً باز و دست‌هایش را آویزان کرده بود و فقط یک آرزو داشت و آن اینکه جسمش هم مانند شخصیتش نامرئی شود.

به فکرش رسید تمام نسخه‌ها را قبل از پخش بخرد. به‌طرف تلفن دوید، اما قبل از آنکه بتواند دربارۀ این تصمیم با ناشرش حرف بزند، ناشرش به‌خاطر مقاله‌ای که همان روز در سان‌فرانسیسکو کرونیکل چاپ شده بود به او تبریک گفت. طبیعتاً کمی از بدی‌های کتاب گفته شده بود، اما روی‌هم‌رفته باعث شهرت آن می‌شد.

 ۲۸۸ صفحه، ۷۲۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-461-115-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب او و او

برای دانلود کتاب او و او و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  او و او

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Mahya Marjani
۱۳۹۹/۴/۲۶
در کل کتابی بود که میشد تمامش کرد اما اینطور که نتونی بذاری زمین نه..
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)