دانلود کتاب اپلیکیشن‌هایی برای زندگی

  • از: علی محمد رجبی
  • ناشر: انتشارات پشتیبان
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اپلیکیشن‌هایی برای زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اپلیکیشن‌هایی برای زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اپلیکیشن‌هایی برای زندگی

کتاب اپلیکیشن‌هایی برای زندگی نوشته‌ی علی محمد رجبی، به معرفی برنامه‌های کاربردی و شبکه‌های اجتماعی که امروزه کاربرد بسیار زیادی دارند، می‌پردازد.

برنامه‌های موبایلی بسیاری از امور روزمره شما را به عهده گرفته‌اند. از شبکه‌های اجتماعی که بیشترین کاربرد را در بین کاربران دارند که بگذرید امور جاری مانند درخواست تاکسی، امور مالی و بانکی و بسیاری دیگر از کارهای ما امروز با کمک برنامه‌های موبایلی کاربردی که توسط استارت‌آپ‌ها یا کسب و کارهای اینترنتی توسعه داده شده‌اند انجام می‌شود.

خیلی از شما بخش مهمی از زمان روزانه خود را در فضای مجازی و به خصوص شبکه‌های اجتماعی مجازی می‌گذرانید. در این فضا زندگی می‌کنید. شاد و غمگین می‌شوید، به کارهای روزمره خود می‌پردازید و در دنیای سرگرمی و اخبار غوطه‌ور شده و از دریچه صفحات روشن تلفن همراه خود در دنیایی پرهیاهو به گشت و گذار می‌پردازید ولی یک سوال: تا چه میزان مهارت‌های لازم برای این نوع از زندگی را کسب کرده‌اید؟ آیا با امکانات و ابزارهایی که در فضای مجازی در اختیار دارید آشنا هستید؟ آیا فرصت‌ها و تهدیدهای شبکه‌های اجتماعی مجازی را می‌شناسید؟ آیا از سواد کاربری فضای مجازی، سوادرسانه‌ای و سواد اطلاعاتی لازم برخوردارید؟

در این مجموعه از کتاب‌ها سعی شده تا به زبانی ساده و با بهره‌گیری تصویرسازی، شما به سرعت با مفاهیم مختلف و مهارت‌های کاربردی آشنا شوید و در ارتقاء سواد کاربری فضای مجازی خود سهیم باشید.

 ۳۶ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6598-57-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
اپلیکیشن‌ها دروازه اتصال زندگی به دنیای فناوری
معرفی فروشگاه‌های نرم افزارهای موبایل
برنامه‌های مالی
برنامه‌های خرید و فروش کالا
برنامه‌های سفر
استفاده امن از تاکسی‌های اینترنتی
برنامه‌های کاربردی
برنامه‌های ورزش و تغذیه
ویدئو و رسانه
آشپزی و رستوران
برنامه‌های مذهبی
کسب و کار
کتاب
دارو و درمان
آموزش
خبرها و نشریات
بازی‌ها
توصیه‌های امنیتی
مراقب کلاهبرداری از طریق برنامه‌های متقلبانه باشید
نمونه‌ای از یک نرم افزار موبایلی امن
نمونه‌ای از یک نرم افزار موبایلی غیر امن
سخن پایانی

راهنمای دانلود کتاب اپلیکیشن‌هایی برای زندگی

برای دانلود کتاب اپلیکیشن‌هایی برای زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اپلیکیشن‌هایی برای زندگی
Amin Kp
۱۳۹۸/۹/۱۶
خیلی خیلی بد بود. هیچ نکته جدیدی نداشت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)