دانلود کتاب اینستاگرام: راهکارها و توصیه‌های کاربردی

  • از: علی محمد رجبی
  • ناشر: انتشارات پشتیبان
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اینستاگرام: راهکارها و توصیه‌های کاربردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اینستاگرام: راهکارها و توصیه‌های کاربردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اینستاگرام: راهکارها و توصیه‌های کاربردی

کتاب اینستاگرام: راهکارها و توصیه‌های کاربردی نوشته‌ی علی محمد رجبی، با زبانی ساده و با بهره‌گیری از تصویرسازی، مفاهیم مختلف و مهارت‌های کاربردی را به شما آموزش می‌دهد.

این کتاب، مراحل اشتراک‌گذاری پست و استوری، نصب و ثبت‌نام، تنظیمات اعلان‌ها، IGTV، هک شدن، افزایش امنیت و روش استفاده بهینه از اینستاگرام را در اختیار شما قرار می‌دهد.

خیلی از شما بخش مهمی از زمان روزانه خود را در فضای مجازی و به خصوص شبکه‌های اجتماعی مجازی می‌گذرانید. در این فضا زندگی می‌کنید. شاد و غمگین می‌شوید، به کارهای روزمره خود می‌پردازید و در دنیای سرگرمی و اخبار غوطه‌ور شده و از دریچه صفحات روشن تلفن همراه خود در دنیایی پرهیاهو به گشت و گذار می‌پردازید ولی یک سوال: تا چه میزان مهارت‌های لازم برای این نوع از زندگی را کسب کرده‌اید؟ آیا با امکانات و ابزارهایی که در فضای مجازی در اختیار دارید آشنا هستید؟ آیا فرصت‌ها و تهدیدهای شبکه‌های اجتماعی مجازی را می‌شناسید؟ آیا از سواد کاربری فضای مجازی، سوادرسانه‌ای و سواد اطلاعاتی لازم برخوردارید؟

 ۲۶ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6598-64-4 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
نصب و ثبت نام اینستاگرام
اشتراک پست
اشتراک استوری
جستجو
نظر دهی
مدیریت نظردهی
ارسال پیام
مدیریت پیام
تنظیمات اعلان‌ها دراینستاگرام
هک شدن اینستاگرام
افزایش امنیت در اینستاگرام
جلوگیری از مزاحمت در اینستاگرام
کاهش مزاحمت در اینستاگرام

راهنمای دانلود کتاب اینستاگرام: راهکارها و توصیه‌های کاربردی

برای دانلود کتاب اینستاگرام: راهکارها و توصیه‌های کاربردی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اینستاگرام: راهکارها و توصیه‌های کاربردی
همنوا نوا
۱۳۹۹/۴/۱۹
نشر چنین کتابهایی، ترویج کالای خارجی و تحقیر کالای ایرانی هست. اگر نویسندگان چنین کتابهایی از ماهیت سایبری و نحوه برنامه نویسی و کنترل هوشمند کاربران چنین بدافزارهایی اطلاعات کافی داشته باشند و وجدان رو هم کنارش بذارند کتابهایی که تشویق به حضور و فعالیت در چنین فضاهایی می‌کنند رو نمی‌نوشتند.
یوسف فرهمند
۱۳۹۹/۸/۲۴
خیلی مسخره بود اگه میتونستم دوتا فوحش خوبم بهت میدادم
کیمیا طباطباییان
۱۳۹۹/۳/۲۳
خیلی بیسیک و مسخره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)
نرم افزارهای پیام رسان و شبکه های اجتماعی، تنظیمات اینستاگرام، آموزش نصب اینستاگرام، روش نصب اینستاگرام روی گوشی، ورود به اینستاگرام، تنظیمات اینستاگرام در آپدیت جدید، تنظیمات دایرکت اینستاگرام، ترفندهای اینستاگرام استوری، از کجا بفهمیم عکس اینستا سیو شده، تغییر صدا در استوری اینستاگرام، نحوه نصب اینستاگرام در کامپیوتر، نصب اینستاگرام روی لب تاب، instagram، نحوه اشتراک گذاری استوری اینستاگرام، نحوه اشتراک گذاری پست در استوری اینستاگرام، استوری اینستاگرام، اشتراک پست در اینستاگرام، اشتراک گذاری پست در اینستاگرام، نحوه اشتراک گذاری در اینستاگرام، هک شدن اینستاگرام، هک شدن در اینستاگرام، افزایش امنیت در اینستاگرام، تامین امنیت اینستاگرام، بالا بردن امنیت اینستاگرام، روش بالا بردن امنیت اینستاگرام، نحوه بالا بردن امنیت اینستاگرام، راه های افزایش امنیت اینستاگرام، آموزش امنیت اینستاگرام، ارتقا امنیت اینستاگرام، اینستاگرام pdf، آموزش اینستاگرام pdf